Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakitas SMS-ben meg valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakitas SMS-ben meg valaki jart igy?

Figyelt kérdés
leteznek olyan allatok meg mint az exem aki sms ben szakitott? ki vagyok keszulve ennyit erdemeltem tole 5 honap utan... 30 eves pasitol nem ezt vartam...
2009. dec. 5. 19:08
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Ez azt jelenti,h nincs bőr a képén ahhoz,h eléd álljon és elmondja.Ezek a gyáva emberek.
2009. dec. 5. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
tegnap meg azt mondta szeret ma meg egy sms szerintetek jott egy harmadik? nem tudom mit higyek...
2009. dec. 5. 19:12
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Tudom fáj,de nem ér annyit hogy kiborulj miatta.Ha szeretett volna akkor normálisan megoldja.ez a cselekedet gyávaság.Vajon miért nem volt képe eléd állni és megbeszélni,Sz** le magasról,többet nem érdemel.
2009. dec. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
azzal hazudozott nekem 5 honapig hogy orokre velem akar lenni vagy hogy soha nem hagy el mindig velem lesz meg a karacsonyt is tervezte hogy egyutt toltsuk erre hirtelen egy sms amiben szakit hulye vagy mi nem ertem....
2009. dec. 5. 19:15
 5/19 anonim ***** válasza:
Ha valaki SMS-ben tesz ilyet veled, azt felejtsd el. Hitegetett balra jobbra, ami mind szar érzés mert remélted, hogy így is lesz, de gondolj bele, ha neked szar érzés így átélni ezt, és ő ezt lehet, hogy szemrebbenés nélkül megtette, hogy így üzente, akkor hagyd a őt a fenébe. Mert ebből látszik, hogy ő szerinte ez így volt jó a végére.
2009. dec. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
tudom de annyira roszul esik eldobott mind egy rongy faj mert tenyleg en hittem benne legalabb nem kelett volna hazudozzon
2009. dec. 5. 19:24
 7/19 anonim ***** válasza:
A barátnőm és én is így jártunk majdnem egyszerre, tudom hogy rohadt szar érzés, véleményünk szerint csak kamu volt mindkét csávó, sztem a Tied is, hazudozott össze-vissza Neked, és egyébként nálunk is 30 év körüli pasikról van szó!Lehet ugyanaz a pasi:)?
2009. dec. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
pont 30 eves es elvalt ....
2009. dec. 5. 19:29
 9/19 A kérdező kommentje:
es meddig jartatok?
2009. dec. 5. 19:38
 10/19 anonim ***** válasza:
Mi csak 3 hónapig, de az egész kapcsolat sms-ben zajlott, egyszer sem volt képe felhívni, még a randikat is sms-ben beszéltük meg, fura volt az egész, de gondoltam csak félénk majd idővel leszok az smsről, de nem...
2009. dec. 5. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!