Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az én szerelmem roma lány de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az én szerelmem roma lány de a szüleim ellenzik, tiltják, titokban kavarunk, van értelme?

Figyelt kérdés
én imádom őt de nagyon ritkán látjuk egymást és neten szoktunk beszélgetni sokat...nagyon rendes nem olyan re*ek mint a többi f18
2009. dec. 5. 22:23
 1/10 anonim ***** válasza:
csak a lány rendes vagy a családja is az? normális körülmények között élnek?
2009. dec. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
persze
2009. dec. 5. 22:39
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
nah jó ... első vagyok... azé irtam mert én egy cigányt nem láttam aki rendes lenne meg egy családot se.. amugy mért nem engedik ? azt tod ?
2009. dec. 5. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
62%

jelentsd fel oket a rendorsegen hogy rasszistak XD aztan ha szerencsed van elviszik oket es 1 darabig szabad lesz a kero es felviheted a csajt :))))))

amugy ojan nincs h rendes cigany csalad,hidd el elobb utobb nekik is bajuk lesz azzal hogy te nem vagy roma .... amugy miota vagytok egyutt? mert azert ez is sokat szamit

2009. dec. 5. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Meg is értem a szüleid. Cigánnyal lánnyal fújj!!
2009. dec. 6. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szerintem a vér nem válik vízzé. Ismerek korombeli cigány csajokat és a barátaikkal akármilyen kedvesek, másokkal ugyanolyanok, mint a többi: mész az utcán és átkiabál neked, r.bancoz mindenki előtt miközben discoban rajta 30-an végmennek rendszeresen...stb. Arról nem is beszélve, hogy később szerintem nem nagyon fog dolgozni egyik se, már most se képesek tanulni. Imserek olyat is, aki a tiédra hasonlít, bájolog mindenkinek, egyszer táncoltam a kiszemeltjével, aki semmit nem akar tőle, azóta meg akar verni... szerinted ez normális? És senki nem gondolná róla, hogy ilyen.

Egy szó mint száz, én normális cigány csajt nem ismerek. A családjáról nem is beszélve, őket még biztosan nem ismered eléggé. Inkább keress magadnak egy hozzádillőt!

18/L

2009. dec. 6. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
jó ízlésed lehet, cigányoknál a legtöbb csaj nagy sz@r. Max a félvérek közt van aki néz is ki valahogy....
2009. dec. 6. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Hát nem is tudom mit írjak,szüleid biztos azért tiltanak mert roma,sajnos aszüleid a származás nézik!!!

Hát talizatok titokban....

2009. dec. 7. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Te öcsém hülye vagy hogy roma lányra vagy rákattanva.
2009. dec. 10. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Lánynak tarkón lövés, neked agymosás
2009. dec. 14. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!