Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan kezeltétek a következő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezeltétek a következő helyzetet, ha előfordult már ilyen veletek?

Figyelt kérdés
Volt e már olyan ember aki nagyon különleges volt számotokra, de csak látásból ismertétek, és tudtátok úgysem lehet semmi köztetek, mert pl. sokkal idősebb volt az illető, vagy más okból kifolyólag? Mert én most ebben a fura helyzetben vagyok, nem ismerem személyesen csak látom naponta, nem vagyok szerelmes, de mégis valahogy felfigyeltem rá, valamiért különlegessé vált a számomra, nagyon szimpatikus. Ja és nem lehet semmi köztünk, ezzel tisztában vagyok. Ha volt már ilyen mással is, kíváncsi lennék a sztorira.
2009. dec. 5. 22:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát először is írd le hogy miért gondolod, vagy mi az ok hogy semmi sem lehet köztetek? (már ha publikus)
2009. dec. 5. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Persze publikus, szóval az a helyzet hogy elég sok a korkülönbség köztünk az ő javára. Ilyen még nem is volt soha velem, hogy egy ennyivel idősebb ember felkelltse ilyen szempontból a figyelmem. Én 27 vagyok, ő pedig 50 felett valamivel lehet. Szóval nem vagyok beteg, nem is próbálkoznék, csak örülnék ha valamennyire megismerhetném, mint embert nem mint férfit.
2009. dec. 5. 22:59
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha engem ennyire érdekelne az ember,és nap,mint nap látnám,biztos kitalálnék valamit,hogy beszédbe elegyedhessek vele.Persze,nem nyomulás szinten.Ha ismerkedés után is érdekelne,esetleg belészeretnék,és adottak lennének a körülmények (gondolok arra,hogy pl.ő is egyedülálló),engem biztos,hogy nem érdekelne a korkülömbség.Én hiszek abban,hogy az igaz szerelemben nincsenek határok,és tojnék ki mit gondol erről,ha mi boldogok lennénk!
2009. dec. 5. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Azért igazad van:) Lehet valamit ki kéne találnom, csak nehéz vele szóba elegyedni.
2009. dec. 5. 23:15
 5/5 anonim ***** válasza:
hol látod őt? vagy hogy találkoztok minden nap? munkájábol adodoan vagy valami, mert ugy még könnyebb is volna szerintem.
2009. dec. 6. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!