Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 20 évesen el vagyok késve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 évesen el vagyok késve komoly kapcsolat terén?

Figyelt kérdés
Voltam már sok lánnyal,sokat buliztunk aminek vége.Utoljára 16 évesen volt "komoly" 1 éves kapcsolatom,azóta egyszerűen nem tud megfogni egy lány sem.Elég válogatós vagyok.De már vágyom a komoly kapcsolatra,a jövő tervezésére,lakás,család.Bele kell hogy húzzak?

2014. febr. 1. 09:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Ráérsz még nyugi.
2014. febr. 1. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Valójában nem vagy elkésve, igazából még csak "most érkeztél meg". 20 alatt "komoly" kapcsolatot kialakítani közel lehetetlen egyébként is. :)
2014. febr. 1. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

dehogy...


nekem 19 évesen volt az első, komoly kapcsolatom (1,5 év)

tehát már előrébb vagy mint én voltam akkor..


21,5 voltam amikor megismerkedtem az "igazival" ha van ilyen, akivel azóta házasok vagyunk..

de ha nem ő lett volna, akkor sem estem volna kétségbe...


ne aggódj...!!!

amúgy is mindig akkor jön el az igazi, amikor az ember nem várja, amikor épp nem húz bele, hanem rájön hogy tökéletes egyedül is..(nekem 1 hétre erre a felismerésemre jött a férjem összezavarni mindent:P)

2014. febr. 1. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Ha volt már 1 éves kapcsolatod akkor nem vagy elkésve.
2014. febr. 1. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ráérsz :)
2014. febr. 1. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ráérsz persze, de ezzel szemben ha már komoly kapcsolat.. legalább is amiről ti is beszéltek nekem 15 évesen volt az első barátommal. Egy évig voltunk együtt, után rá pár hónapra összejöttem a mostani barátommal akivel már nem soká 2 éve együtt vagyok.


18L

2014. febr. 1. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

20 vagyok én is.. és csak 1 barátom volt ami 1 hónapig tartott.. :))

L20

2014. febr. 1. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!