Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom hozzám akar költözni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom hozzám akar költözni, de én nem akarom. Jogos a hisztije?

Figyelt kérdés

Néhány hónapja vagyunk együtt, eddig úgy gondoltam minden rendben, viszont tegnap kijelentette, hogy következő hónap folyamán szeretne az én lakásomba költözni. Mondtam neki, hogy nekem ez még túl korai, több idő kell mire kiismerjük annyira egymást, hogy belemenjek. Erre kiverte a hisztit, hogy én nem is szeretem őt, csapkodott, hisztizett.

Nem tágítottam. Most nem beszél velem, úgy látszik, meg van sértődve. Jogos a sértődése?


2014. febr. 1. 11:26
 1/9 LazyJones ***** válasza:
100%
Nem hinném. Ha már a lakásodba fogadsz valakit, döntsd el te, hogy kit és mikor.
2014. febr. 1. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem jogos. El tudja magát tartani, van önálló jövedelme?

Amennyiben nincs akkor csak élősködni szeretne, ha ennyire erőlteti a dolgot.

És különben se hisztizzen de főleg ne ilyen miatt.

2014. febr. 1. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
hát most már kiismerted legalább :D
2014. febr. 1. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Költőnő? ***** válasza:
100%

nem jogos.

Pár hónap az még lófütty kb. Plusz egy összeköltözés, az két ember KÖZÖS akarata, és itt ráadásul a TE lakásodról van szó.

2014. febr. 1. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is lehet valami hatso szandeka is.Az pedig jogos toled,hogy megvarod a megfelelo idot,hogy beengedj valakit az otthonodba.
2014. febr. 1. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Se joga, sem oka sincs hiszteriazni, hovatovabb kovetelozni.


Egyreszrol Neked ez egy figyelmezteto jel lehet, hogy talan valami hatso szandeka van. Szerencsere helyesen cselekedtel eddig.


Masodsorban viszont azert utanajarhatnal az okok kideritesenek. Lehet komoly lakhatasi gondjai vannak a sracnak, csak nem beszel rola. Mondjuk a hisztit ez sem indokolja, de nem artana kideriteni, hogy miert varja el toled.

2014. febr. 1. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

6-os vagyok, csak hozzatennem:


van olyan havercsajszi a kornyezetemben, aki nem tudja kitenni a volt fiujat, mert a srac egyszeruen nem megy el


csak ovatosan!

2014. febr. 1. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Jól mondja a 3-as, és mindenki. Egy férfi nem hisztizik, biztos csak kihasználna. Nem jogos, menjen a jó édes anyjához.
2014. febr. 1. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A hiszti mindig nevetséges.

Én nem vagyok gyanakvó, de nem biztos, hogy TE vagy az ok, amiért ennyire sürgős neki a dolog.

Különben összeköltözhettek 2 nap után is, - láttam olyat- de 20 év után se, ha nem akarjátok mind a ketten.

2014. febr. 1. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!