Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » össze akar költözni a barátom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

össze akar költözni a barátom, azt akarja, hogy költözzem hozzá?

Figyelt kérdés

1éve ismerem őt,pár hónapja vagyunk együtt és msot felhozta,hogy költözzek hozzá,de ez korai nem?


én 22éves vagyok ő 37éves.



2014. jan. 30. 15:56
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Sok boldogságot:)
2014. jan. 30. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
92%
Őszintén? Igen, az. Mi hamar összeköltöztünk a párommal, 5 éve együtt vagyunk, házasok. Szóval tragédia nem történik. De ha tehetném, visszacsinálnám, hogy hosszabb legyen a randizós időszak. Mi túl hamar léptünk be a szürke hétköznapokba. De általában csak utólag okos az ember. :)
2014. jan. 30. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Az a helyzet, hogy neked igen, még korai, neki viszont nem. Szerintem ő gyorsabban szeretne komolyabb dolgokat, mivel azért már nem húsz éves, mint te. Nem bántásképpen, de túl nagy a korkülönbség, szerintem nem egy a célotok. Ha én lennék ebben a helyzetben, akkor én megkérdezném, hogy mit szeretne a jövőben, és mikor, mert nem biztos, hogy én is ugyanabban az időben szeretném.
2014. jan. 30. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
66%
Enyhén szólva korai.
2014. jan. 30. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
40%
Csak akkor költözz össze, ha fél-egy éven belül feleségül is vesz.
2014. jan. 30. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
70%
Lakva ismeri meg az ember a másikat.
2014. jan. 30. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

igen csak én még egyetemre járok 2évem van vissza és hiába szeretem ,de ez korai szerintem,hogy együtt éljünk.

én amúy is nem bírom,ha gusba akarnak kötni,ha nincs szabad terem...

2014. jan. 30. 16:15
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
az 1 év miatt egyáltalán nem korai. amiatt korai, hogy nem akarod.
2014. jan. 30. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem korai. Nálunk hasonló a felállás, a párom 36 éves, én 21. Mindketten dolgozunk, én mellette főiskolára járok, még fél évem van hátra. Mi 7 hónapja költöztünk össze, ennek fél éve. De neked kell érezni, hisz látod, van aki szerint korai, van aki szerint nem. Ezt csak ti tudhatjátok.
2015. máj. 18. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Csatlakozom..az egy év miatt nem korai,mi 5 nap után költöztünk össze, na az korai volt.Ennek 6 éve.Együtt vagyunk, de én is visszacsinálnám.

Én a helyedben befejezném a sulit elötte.

2017. ápr. 14. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!