Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hozzám akar költözni a barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hozzám akar költözni a barátnőm, de én nem akarom eltartani! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2 hónapja megbeszéltük, hogy összeköltözünk. Saját, örökölt lakásom van. De azóta a barátnőm elvesztette az állását, de így is összeakar költözni! De én nem akarok őt eltartani! Hogy mondjam meg neki, hogy addig ne költözzön ide, amíg nincs munkája? Szerintetek megsértődik?

Én 26, ő 24 éves.


2013. nov. 12. 13:27
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
88%
Fain gyerek vagy... És ha az összeköltözés után veszítette volna el az állását akkor kiraktad volna? Undorító
2013. nov. 12. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
87%
Remélem, hogy megsértődik, mert akkor van esélye megszabadulni tőled.
2013. nov. 12. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
86%
Gondolom ő életed szerelme...
2013. nov. 12. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
86%

Engem is az érdekelne,hogy ha a költözés után rúgták volna ki,akkor csak úgy kirúgtad volna?


Undorító,és szánalmas,tényleg van olyan pasi,akinek nem való nő!

2013. nov. 12. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
91%
Megsértődik-e? Remélhetőleg elhagy és nem pazarolja az idejét egy ilyen kapcsolatra...
2013. nov. 12. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem mondd meg neki az igazat , jót teszel neki hosszútávon, megismer téged es legalabb tudja mire szamithat

A félreértések tragédiával végzödnek

2013. nov. 12. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
61%
Klassz, hogy a beled lógott, mire megdolgoztál ezért a lakásért. De akkor amíg nem talál munkát és nincs összeköltözés, addig szex sincs, ugye?
2013. nov. 12. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
81%

Mióta vagytok együtt?

Azért ennyire nem egyszerű a dolog. Bármikor, bármelyikőtök elveszítheti az állását, s azt az időszakot is át kell együtt vészelnetek. Vagy milyen kapcsolat a tietek?

Én igazából nem értelek.

Nálunk ilyenből sosem volt kérdés, mi mindent együtt oldunk meg. S ha bármelyikőnk elveszíti az állását, nem fogjuk egymást elküldeni "én nem foglak eltartani címszóval".

Nekem nagyon éretlennek tűnsz még.

2013. nov. 12. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
88%
Ha van esze, akkor nem akar hozzád költözni, sőt keres egy másik palit.
2013. nov. 12. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 Lienah ***** válasza:
88%
Azta... eszem megáll... mivan ezekkel a mai fiatalokkal...???? mind ilyen i.dió.ta?????
2013. nov. 12. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!