Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Távkapcsolat! Benne lévő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Távkapcsolat! Benne lévő párok hogyan tervezitek a közös jövőt? Olyanok akik már együtt élnek, hogy sikerült összeköltözni? Az egyik félnek fel kell adni eddigi életét?

Figyelt kérdés
Tapasztalat, vélemény?
2014. febr. 1. 17:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem az egyikünknek majd fel kell adnia az előző életét, barátait is talán.. Mi úgy tervezzük, hogy barátom kimegy külföldre dolgozni. Én még tanulok. Amint leérettségiztem (és ne adj Isten, még kint lenne), akkor utána mennék, és ott kint dolgoznék és tanulnék. Ez az egyik verzió. Ha érettségim előtt visszajön, és apa tudna neki a közelben munkát szerezni, akkor levelezőn végezném el az egyetemet, mellette dolgoznék. Ha meg nem itt akar munkát vállalni, akkor én költözöm hozzá, mert ott ahol ő most lakik nagyon sok egyetem/szak van, és alapból oda akarok majd járni..
2014. febr. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! :)
2014. febr. 1. 20:37
 3/5 LePeDő ***** válasza:
Mindkettőnknek még van 6 év suli hátra... Azt mindenképp el akarjuk végezni ott, ahol vagyunk. Utána pedig ahogy végeztünk összeköltözünk. Vagyis én költöznék ki hozzá, mert ott jobb lenne majd a végzettségemmel a munkalehetőség is meg minden... Igen, fel kell adni valamilyen szinten az addigi életet, de ez számomra nem probléma. Az igazi barátok pedig megmaradnak, bár ritkábban találkozok majd velük, de bármikor ha haza látogatok, akkor ők itt lesznek. Eddig működik a dolog, de az a 6 év olyan soknak tűnik... Persze minél többet próbálunk találkozni, de akkor is hiányzik, hogy mindig mellette lehessek. De viszont igazán szeretem, így tudok várni rá bármennyit, ameddig csak kell és tudom, hogy ő is így érez :)
2014. febr. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekünk még legalább 5 év van hátra, ha reálisan gondolkodok, egyértelmű, hogy addigra túl leszünk egymáson, évente 1-2x találkozni necces ekkora távolságnál.

A terv egyenlőre az, hogy én költözök ki, itt hagyva mindent. Csak így oldható meg, hacsak nincs pénzed visszautazgatni hébe-hóba a régi ismerősökhöz.

2014. febr. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Távkapcsolat megvan. Összeköltözés? ha-ha... Az nem lesz. Elvárja, hogy én hagyjak itt mindent és ő arra nem képes, hogy pénzt áldozzon egy albérletre ideiglenesen! Ja és csak akkor költözködünk össze, ha őőőő úgy dönt, hogy neki jól esik! Ő nagyon félti az életét tőlem... Ezek után mit költözzünk össze? Legnagyobb félelme, hogy nem költhet arra amire akar, mert én bele szólok...
2014. okt. 10. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!