Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » MOst én vagyko a hülye, vagy mi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

MOst én vagyko a hülye, vagy mi?

Figyelt kérdés
Nem csak a gyk-n, hanem a mindenapokban(iskola, közösségo terek) egyra gyakrabban tapasztalom, hogy a velem egyidősek randizgatnak, csókolóznak, vagy akár még tovább is mennek(persze ilyenekről csak hallomásból tudok). A baj ott kezdődik, hogy az én korom 13, és ahogy már írtam, a velem egyidősek a kérdés szereplői. Ez szerintetek normális? Hogy ennyi idősen ismerkednek, és alakítanak ki komoly kapcsolatokat, ami miatt akár komolyabb lelki problémáik is lehetnek(egyébiránt, nekem is van egy lány, aki tetszik, de persze szerelmes azért még nem vagyok)? Kérem a 16 év alattiakat, hogy ne nagyon írjanak, mert az idősebbek véleményére/válaszára vagyok kíváncsi.
2014. febr. 1. 22:57
 1/9 A kérdező kommentje:
Javítás: Most én vagyok a hülye, vagy micsoda?
2014. febr. 1. 22:58
 2/9 anonim ***** válasza:

szerintem is korai, ennyi idősen úgyse nagyon lesz bármi komoly kapcsolat

ráérsz még

17/l

2014. febr. 1. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem kell idegeskedni,mindenki más ütemben ér.
2014. febr. 1. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Eléggé elfajult a helyzet. Igazad van, de ettől nem fog megváltozni semmi. Örülj, hogy te nem vagy olyan, mint ők. :) Addig legyél gyerek, amíg lehet, később megbánhatod, hogy nem élvezted ki a szabadságodat. Ne állj be a sorba, tedd azt, ami szerinted a helyes.
2014. febr. 1. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem vagy az, az olyanokat az ösztöneik vezérlik, aztán meg könnyen becsúszhat egy véletlenke.


Kis felelőtlen hülyegyerekek!

2014. febr. 1. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

2-es és 3-as:

Pont hogy nem akarok én se semmilyen kapcsolatot. És nem is szégyellem, hogy én nem vagyok "érett"(mert szerintem ez inkább túlérettség).

2014. febr. 1. 23:22
 7/9 anonim ***** válasza:

ó ez olyan mintha en irtam volna ki csak 7 evvel ezelott... :)

en most 20 eves vagyok. kepzeld amikor 13 voltam eleinte szornyen irigy voltam azokra a lanyokra akiket korulrajongtak a fiuk, mert cukik es kedvesek voltak, mint amilyen en soha. aztan amikor a sajat szuleim elkezdtek csesztetni hogy nem festem a kormom meg nem jarok bulizni (16 eves voltam) akkor volt nalam az hogy mi vaaan? nehogy mar en legyek az elcseszett, aki beall a sorba... akkoriban senki nem baratkozott velem, igy meg jobban esett otthon tevezni, gepezni , vagy hogy anyukam szeme elott ne legyek, a szobamban jatszani a telefonomon, vagy egyeb jatekot.

19 evesen lett baratom, es amikor a szuleim megtudtak, nagyon meglepodtek, es meg is ijedtek, kiabaltak velem, hogy nem erdekli oket hogy en mikor kivel talalkozom, nem erdekli oket hogy hany baratom van, mennek el itthonrol a fenebe. de ezt csak igy szo random.. majdnem sirtam, a baratomnak mindig panaszkodtam. aztan rajottem hogy a szuleimet nerdeklem igazan, csak mivel egy hazban elunk, neha jot orditoznak velem, nem az a gond hogy baratom van.

egyebkent hogy neked is valaszoljak en elveztem hogy 18 evig tartott a felhotlen gyermekkorom, nagyon jo volt, nem bantam meg hogy igy alakult. ;)

de persze en csak ritka egyed vagyok, lehet hogy hamarosan a neked tetszo lannyal egyuttlesztek, remelem igy lesz ;)

2014. febr. 2. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Fiatal vagy te még! (Én meg részeg...)
2014. febr. 2. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hetes, nem irigy vagyok, csak furcsának és nyomasztónak találom ezt a túlzott érettséget. Régebben az embereknek voltak értékrendjeik, és 13 évesen nem másztak rá egymásra nyilvánosan. A kortársaim pedig rendszeresen ezt cselekszik. Ahogy már írtam, nem vagyok irigy, se mérges, csak szerintem a mai értékrend egyre jobban eldeformálódik.
2014. febr. 4. 17:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!