Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van itt még valaki rajtam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt még valaki rajtam kívül, aki aggszűz és úgy érzi az is marad?

Figyelt kérdés

Kinek miért alakult így?

Ti miért érzitek úgy, hogy senkitek sem lesz?

A kérdés amolyan "siránkozzuk ki magunkat, hátha jobb lesz" típusú. Előre is elnézést érte!


24


2014. febr. 2. 00:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
53%
Én nem vagyok aggszűz, csak röhögni jöttem.
2014. febr. 2. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

1-es!


Egészségedre.

2014. febr. 2. 00:24
 3/15 anonim ***** válasza:
32%

Én szerelmes vagyok, és nemsokára lesz digi-dugi ^^


Drukkoljatok!

2014. febr. 2. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
85%
Az voltam, így éreztem, aztán mégis megtörtént a dolog. 29 évesen, úgyhogy ne aggódj, már csak 5 évig kell húznod...
2014. febr. 2. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Én még csak 18 vagyok, de úgy érzem. :(

A probléma ott van, hogy teljesen elvesztettem a motivációmat és már nem is próbálkozok. Úgy meg nehezen fog összejönni.

2014. febr. 2. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
A bohóc kommentírók megjelentek, figyelem!
2014. febr. 2. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
LOL XD
2014. febr. 2. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
88%

Igen,én is így érzem.Hogy miért azt főként úgy tudnám jellemezni,hogy nem tudok egyetérteni és jó pofát vágni a mai korombeli fiatalok viselkedéséhez és nekem az nem pálya.Teljesen másképpen gondolkozom,és nem vagyok olyan buta mint ők.Én szeretek értelmes dolgokról beszélgetni és olyanokkal foglalkozni,ami a mai emberek szerint unalmas.Szerintem meg abban van valami,nem csak a vágy meg a hormonok vezetnek,hanem az ész. :)

22/F

2014. febr. 2. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
85%

Ööö, én sem vagyok szűz, viszont sokáig az voltam, átérzem a problémát és gondoltam írok egy két biztató szót.

Szóval az én életembe 23 évesen jöttek a dolgok. Egész addig csak sóvárogtam, de nem léptem a tettek mezejére, úgyhogy semmi, de semmi nem volt. Aztán azon a nyáron teljesen váratlanul találkoztam egy lánnyal és miiiiiindent bepótoltam a következő időszakban. Már nem vagyunk együtt. De így utólag azt mondom, h nem maradtam le semmiről. Csajozás és bulizás helyett én tanultam, most van egy király állásom, átlag feletti fizetéssel. És most már azt is tudom, h mi volt a hiba. Próbálkozni kell!!! Ha nem próbálkoztok, akkor esélyt sem adtok magatoknak. Lehet, hogy elsőre összejön de lehet, hogy csak 10.-re. De kit érdekel??? Ezeket nem jegyzi senki, mindenkinek a magánügye. NINCS vesztenivalótok!

2014. febr. 2. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Szűz fiúkkal ismerkednék Dunántúlról. Nálam előny a tapasztalatlanság. 25 vagyok
2014. febr. 2. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!