Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van itt valaki aki tud valami...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt valaki aki tud valami gyógymódot szerelmi bánatra? Már átsírtam az éjszakát de sajnos nem jobb. Úgy néz ki véget ér a majdnem 3 éves kapcsolatom és erőre van szükségem hogy ki tudjak szállni belőle. Honnan merítsek erőt?

Figyelt kérdés
2014. febr. 2. 03:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Jaj drágám. Nagyon sajnállak. :-(( Nincs olyan gyógymód, ami mindenkinek megfelel... Nekem az használt, hogy olvastam, írtam, zenét hallgattam, sétáltam és anyukámmal beszéltem rengeteget. Valamint a legrosszabb éjszakákon (az elején) bevettem egy-két Valeriana-t és legalább tudtam aludni.

Próbáld meg ezeket! :-) Biztos a barátaid ki tudnak mozdítani ebből.

Sok-sok erőt kívánok neked hozzá!!

2014. febr. 2. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm! :(

Csak nekem ő volt az első és még mindig szeretem és amúgy is nagyon ragaszkodó típus vagyok és egyszerűen nem tudom mi lesz hogy lesz, fèlek az egésztől, nem tudok aludni, remeg a gyomrom:( ez borzasztó! Nem voltam még ilyen helyzetben de hát miért is lettem volna olyan szerencsés aki megússza ezt :(

2014. febr. 2. 04:34
 3/14 anonim ***** válasza:
0%

Ha lany vagy irj privatba!

Amugy en mar 1honapos kapcsolat miatt is sirtam 2napig, szoval el se tudom kepzelni ez milyen lehet:(

de sztem menj el az edzoterembe, eddz fenekre es akkor tobb lehstoseged lesz hogy felszedj eggyet:)

2014. febr. 2. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 WheneverYouWant ***** válasza:
Gyere el velem Dubaj-ba!!! Majd az felvillanyoz:)
2014. febr. 2. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
0%
Nekem 27 éve senkim sincs.Es beteg is vagyok.Ha azt varod,hogy picit is átérezzem a te fájdalmadat nem fog menni!
2014. febr. 2. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Hogy mit tudsz csinálni? Semmit, csak beletörődni. Magától el fog múlni egy idő után, addig is valami nyugtatót lehetne szedni (akár természetest, akár valami gyógyszert), ha akarsz; vagy valamivel el tudod terelni a figyelmedet (filmek, mesék, képregények, mozgás, barátnők, igazából bármi...).


Nem létezik sajnos semmilyen igazi gyógymód, csak az idő.

2014. febr. 2. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Megértelek, hidd el! Az első után én is 2 évet szenvedtem, addig hozzá se szóltam más pasihoz... na a másodiknál már nem követtem el ezt a hibát. Elmentem bulizni és pasiztam, ez jobb volt, hamarabb el is felejtettem az exem.

Sajnos senki nem olyan szerencsés, hogy ne élné ezt át.

A gyógynövényes nyugtatót tényleg ajánlom, az nem káros, viazont megnyugszol kicsit.

Első voltam.

2014. febr. 2. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
viszont*
2014. febr. 2. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%
Irigylem az eletproblemaidat. Masnak evek ota senkije, te meg itt rinyalsz, mert vege van? Es akkor? Tuleled, nem halsz bele. Az eet megy tovabb.
2014. febr. 2. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%

örü

j inkább nekedn legalább idáig is volt...

2014. febr. 2. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!