Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van itt valaki aki tud valami...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt valaki aki tud valami gyógymódot szerelmi bánatra? Már átsírtam az éjszakát de sajnos nem jobb. Úgy néz ki véget ér a majdnem 3 éves kapcsolatom és erőre van szükségem hogy ki tudjak szállni belőle. Honnan merítsek erőt?

Figyelt kérdés
2014. febr. 2. 03:58
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Na, az egyik bunkó, a másik írástudatlan... Ti ne rinyáljatok, mert nem voltatok képesek egy!!! nőt se összeszedni... idióták!!!
2014. febr. 2. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Én tudok egy abszolút biztosat ami mindig bevált nekem ha szakított velem a csaj.

Játssz Tyrian 2000-t!!! Első epizódtól, közepes fokozaton, és próbálj meg minél több pontszámot elérni minden pályán hogy klassz fegyvereket vehess a hajódra!

Én ezeket ajánlom neked:


Hajó: SuperCarrot vagy The Stalker 21.265

Első ágyú: Zicca Lazer, Mega Pulse, Lazer

Hátsó ágyú: Sonic Oscillátor

Pajzs: MicroCorp HXS A

Generátor: Gravitron Pulsar-Wave

Baloldali ágyú: Plazma Storm

Jobboldali ágyú: Plazma Storm

Szupertitkos fegyver (ezt a pályákon lehet felszedni): Ice Beam, The Flare, SDF Main Gun


Az "Attractor" egy rakat szar, a "Repulsor" meg csak egyféle lövedék ellen működik. A Soul of Zinglon pedig hatástalan vacak. A SDF Main Gun a legjobb, de a The Flare is nagyon jó.


Tényleg bszottul jó játék, és nagyon le tudja kötni az embert, azt javaslom, próbálkozz meg vele :)))))

2014. febr. 2. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Előző:

Te most azt akarod hogy legyen kocka? xD

2014. febr. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Dehogyis :) Azt akarom hogy terelje el a figyelmét a dologról, és másra összpontosuljon :)))

Mire végigviszi mind az 5 epizódot, hatszor elfelejti az egész dolgot. Hidd el, nem mondanám ha nem így lenne :)

2014. febr. 3. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!