Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan legyek szexis kocka...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyek szexis kocka (geek) csaj?

Figyelt kérdés
Van egy barátom akivel egy éve már együtt vagyunk.Szóval ő eléggé "kocka",én viszont nem nagyon,de ő szereti ha egy lány szeret kockulni.(Amúgy hűséges szóval biztos nem csalna meg.) Én elég önbizalom hiányos vagyok,sose éreztem úgy hogy megfelelnék neki mindenben,meg magamnak se feleltem meg soha.Pórbálok mindig kicsit szexisen csinosan öltözni neki,meg smink persze,de még akkor se hiszem hogy szexi lennék. :( Kockulni nem nagyon szeretek,ritka az oylan játék amivel pl több órát is játszani tudnék.Most pl a rayman ami tetszik,de azzal is max fél órát tudok el lenni.Meg barátom telefonján vannak ilyen szexi kocka csajokról képek,aztán igy mégjobban nem hiszek magamba :( Szóval hogy legyek szexis kocka csaj?Csak normális válaszokat kérlek :(
2014. febr. 2. 09:57
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
92%
Fakee geek csajoknál nincs erőltetebb dolog a világon.Főleg ,ha win 95 és explorert használsz böngészésre.
2014. febr. 2. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Várd egy szál tangában a gép előtt, ha nem hat rá akkor túl kocka és repülhet.
2014. febr. 2. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%

Nem feltétlenül kell kockának lenni :)))

A kocka nem csak attól az, hogy szereti a játékokat, hanem szeret elmerülni tudományos, vagy IT dolgokban. Én pl: kockának számitok (nem kicsit) mivel programozok, szeretek a gépemmel szórakozni, persze játszom is.

Neked ezt nem kötelező, ha nem akarod. Attól h. ő ilyen képeket néz, még nem akar téged feltétlenül ilyennek látni. Persze jó, ha az érdeklődésetek egyezik (közös kockulás), de semmi értelme erőltetned, megjátszanod valamit amit nem élvezel. ÉS valójában egészségesebb is ha nem vagy kocka :D Nálunk én vagyok az, feleségem meg nem nagyon, bár pár xbox játékot képes tolni napokig is, de ez minden. Kiváló ellenpólus az életemben. Kell egy ellenpont, amelyik kiegyensúlyozza. Ettől tökéletes lesz a közös életetek, sokkal-sokkal jobb mintha mindketten egy irányba tendáltok. Mondhatnám: visszahúzod a reális világba, és ez valójában sokkal élvezhetőbb mint együtt kockulni :) Szóval nyugalom.

2014. febr. 2. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
Nah most pl ez a csaj [link] k*rv* jól néz ki hozzám képest.Szexis meg minden... :S meg gondolom kocka is.És az ilyen képektől vagyok padlón,mert én sose leszek ilyen jó :(
2014. febr. 2. 10:05
 5/27 anonim ***** válasza:
100%

Itt a trendi csaj képe dominál, nem a kontroller a kezében :DDD

Ez a csaj tényleg jól néz ki, de a valóság az, hogy nincsen lehangolóbb ha az ember szeretné meggyömöszölni, de elhajt, hogy "ne zavarj már, még befejezem ezt a pályát" :DDDDD

2014. febr. 2. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
[link] pfff az én fejem meg miylen már ahhoz a csajhoz képest?? :S szánalmas vagyok :(
2014. febr. 2. 10:09
 7/27 anonim ***** válasza:
100%

Most nem azért, de k. nem kell imádnod a technológiai cuccokat ahhoz, hogy meliroztasd a hajadat trendi ruhát vegyél fel, feldobj pár piercinget, felrakj egy durvább sminket, egy jó napszemcsit, és persze kicsit "elvadulj".

Értsd jól: a külső röhögve másolható, és kissé vadabbra veszed a figurát. Értsd jól: nem az xbox kontrollerével játszol, hanem a srácéval. De azt egy erdő közepén is ;)))

2014. febr. 2. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%

Ne legyél már ilyen magaddal, te természetes vagy, annak a csajnak a képen meg kezd lenőni a haja, szerintem ő a szánalmas!

18 Éves kocka lány vagyok, én sem vagyok szexis. Ha a barátod inkább ezeket a képeket nézegeti helyetted akkor a probléma az ő készülékében van.

2014. febr. 2. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
nem kell semmit se csinálnod jó vagy így ahogy vagy :)
2014. febr. 2. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
És te hogy vagy kocka? (utolsó válaszoló) Van barátod?Ha van,akkor ő hogy viszonyul ahhoz hogy kocka vagy?
2014. febr. 2. 10:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!