Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan legyek szexis kocka...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyek szexis kocka (geek) csaj?

Figyelt kérdés
Van egy barátom akivel egy éve már együtt vagyunk.Szóval ő eléggé "kocka",én viszont nem nagyon,de ő szereti ha egy lány szeret kockulni.(Amúgy hűséges szóval biztos nem csalna meg.) Én elég önbizalom hiányos vagyok,sose éreztem úgy hogy megfelelnék neki mindenben,meg magamnak se feleltem meg soha.Pórbálok mindig kicsit szexisen csinosan öltözni neki,meg smink persze,de még akkor se hiszem hogy szexi lennék. :( Kockulni nem nagyon szeretek,ritka az oylan játék amivel pl több órát is játszani tudnék.Most pl a rayman ami tetszik,de azzal is max fél órát tudok el lenni.Meg barátom telefonján vannak ilyen szexi kocka csajokról képek,aztán igy mégjobban nem hiszek magamba :( Szóval hogy legyek szexis kocka csaj?Csak normális válaszokat kérlek :(
2014. febr. 2. 09:57
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
Utolsó előtti* :)
2014. febr. 2. 10:22
 12/27 anonim ***** válasza:
100%
Hát ő abszolút nem kocka :) 3 éve együtt vagyunk már, de rájöttem hogy a technika nem az ő asztala :) de engem nem zavar, múltkor fél délután simseztem, ő meg elfoglalta magát.... nem várom el tőle hogy érdekeljék ezek a dolgok, ahogy ő sem várja el hogy engem érdekeljen a tippmix :D ő szexisnek tart, de én nem igazán magamat
2014. febr. 2. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
100%
Ja és azt lehagytam hogy mérnökinfó szakra felvételizem idén, szóval ennyire vagyok kocka :)
2014. febr. 2. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:
Itt meg fordítva xd Ő itt World of Tanks-ozik nagyba egész nap,én meg unatkozom xd de ő neki tetszik ha egy lány szexi meg kocka ugyebár...Jó azt mondta hogy jobban tetszek neki annál a csajnál akit pl ide kilinkeltem,de én sose éreztem ugy hogy neki pl ebben megfelelnék,és igy ebből kifolyólag magamnak se felelek meg :( Most próbálok igy wotozgatni,meg kockulgatni ezzel azzal,meg szexisnek lenni de nem hiszem hogy megfelelek neki :(
2014. febr. 2. 10:30
 15/27 anonim ***** válasza:
100%

#13

Kollegina :DDDD (én fejlesztő)

/* pacsi */

2014. febr. 2. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
100%

#14

Az öltözködés, és minden más stilusjegy ha nem áll távol tőled - mi több szexisnek érzed magadat tőle - bőven felvehető anélkül, hogy megerőszakolnád magadat egy wow-al.

2014. febr. 2. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ha téged nem érdekelnek ezek a dolgok, akkor ne erőltesd, mert semmi értelme. Ha más nem, mondd meg neki, hogy foglalkozzon többet veled, beszéljetek erről.

Mondta neked a barátod hogy nem vagy elég jó neki vagy csak bebeszéled magadnak?

Milyen gyakran találkoztok, mennyi idősek vagytok?

2014. febr. 2. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:
Hát nem mondta hogy nem felelek meg,csak én úgy érzem.Elég féltékeny típus vagyok,de olyankor nem hisztizek ha pl ugye a telóján iylen szexis csajokat látok,hanem ink magamat sulykolom hogy "Én mért nem vagyok iylen szexi meg jó,tuti a barátomnak ezek tetszenek,én meg undorító vagyok" meg ilyenek.Amúgy egy hónapban egy hétvégére xd szóval 2 max 3 napra :) de ha tavaszi szünet van vagy iylenek akkor azt mindig itt tölti nálam :) és a barátom 19,végzős, én meg 14-15 és elsős a gimiben xd
2014. febr. 2. 10:38
 19/27 anonim ***** válasza:
100%

#13 vagyok, megkérdezhetem hová jelentkeztél kollegina? :) vagy már tanulsz?

Kérdezőnek: hát ha keveset találkoztok és akkor is kockul az gáz. Egyetemre jelentkezett? Akkor hogy fogtok találkozni vagy akkor is kockulni fog? ha zavar hogy sokat kockul beszélj vele, ne magadat ostorozd.

2014. febr. 2. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:
Nem,mert kőművesnek tanult,igy dolgozni fog majd menni jövőre.De fog kockulni,mert most fog venni xbox 360-at,aztán azt mondta hogyha már dolgozik és lesz több pénze akkor meg az xbox one-t.Nah jah,és azt szeretné ha együtt kockulnánk vele.Jó ha pl egy raymant vagy egy mariot betesz akkor elvagyok azzal,de akkor már inkább számitogépen kockulok,mert oylan karral nem nagyon tudok :S
2014. febr. 2. 10:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!