Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet, hogy nem illünk össze...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy nem illünk össze a barátnőmmel?

Figyelt kérdés

Üdv.

Szűk 1 éve vagyok együtt a barátnőmmel.

A helyzet az, hogy néha olyan érzésem van, mintha nem egymásnak lennénk kitalálva. Eleinte minden jól ment, ugyanis sok időt töltöttünk együtt, azonban amióta teljesen kiismert (és ezzel együtt gondolom megszűnt az ,,újszerűség" érzése is) kevesebb időt tölt velem, sokszor meg el a barátnőivel pl. sportolni,bulizni akkor is, ha én is hívom.

Utóbbival nem is lenne baj, ugyanis legyen velük is, ahogy én is a haverokkal, de szerintem kicsit változtatnia kéne ezen, amit én el is mondtam neki, ennek ellenére nem igazán látom a javuló tendenciát.

Elég szoros lett közöttünk a kapcsolat, így ilyen miatt nem akarok egyszerűen szakítani vele, tehát más megoldásokat várnék.

Előre is köszönöm a hasznos válaszokat.



2014. febr. 2. 11:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok? mEnnyi az együtt és külön töltött idő?
2014. febr. 2. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én is jártam hasonló cipőben, én próbáltam változni/változtatni, de a lány nem változott, jelét sem mutatta a próbálkozásnak, emiatt végül vége lett a kapcsolatnak.


Mi teljesen elhidegültünk egymástól, megszokásból voltunk már együtt. Én már bánom, hogy nem szakítottam vele előbb.


Ülj le vele és próbáld meg elmondani a problémáidat, utalj rá, hogyha így mennek tovább a dolgok, akkor a kapcsolat nem fog működni. Kicsit legyen veled többet, mert szereted és szükséged van rá. Próbálj meg "bevágódni" a barátnőinél , úgy talán többet lehetsz vele. Vagy te vidd magaddal, de ez a fiúknál idegesítő lehet.

2014. febr. 2. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Mindketten 18 évesek vagyunk.

Régebben volt, hogy hetente háromszor is találkoztunk, mostanság pedig sokszor csak egyszer.

2014. febr. 2. 12:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!