Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoljak, vajon mit érezhet irántam? Szükségem van a tanácsra!

Figyelt kérdés
Most nemrég, 27-én szakított velem a barátom, mondván, hogy már 2 hónapja nem a régi, és kezd belőlem kiszeretni, hagyjuk z egészet, mert ő ezt már nem akarja folytatni.. Július 3-án bementem városba, ő tudta, hogy megyek és azt is, hogy kihez.. Ott várt már... Akkor bezárt aznap a fürdőszobába, nem engedett ki, és azt hajtogatta, h akkor vége... Közben ölelgetett, majd puszilgatott, és le akart smárolni.. Ideig óráig meg bírtam állni, aztán ugye mivel szerelmes vagyok, meg azért 1 év mégis csak 1 év, smároltunk 2x... Ő váltig állította, hogy szeret... Egyszer csak fordulatot vett, hogy ő nem érdemel meg engem, jobbat érdemlek, ő mindig is alkoholista marad (ezért is vitáztunk sokat, mert mindig iszik, de dolgozni nem akar..) nemtudja mi legyen gondolkodnia kell, tönkre akarja magát tenni, meg ilyesmi.. Utána is csókkal váltunk el.. Míg nem másnap visszajön 4-kor, mondja, hogy Nem ezt érdemled, jobbat érdemelsz mint én mondtam neki, de én téged akarlak, nekem nem kell se jobb se másabb, csak te.. Ő akkor is csak ezt hajtotta.. Azt mondta az előzö nap próba volt, hogy mit érez irántam.. De akkor belehazudta volna a szemembe, h szeret? Utána még beszélgettünk telóba nagy ritkán, tegnap felhívtam, és akkor is jót beszéltünk, mintha megint végre az az ember lenne, akit megszerettem.. Utána a megbeszélt időpontba hívtam, csúnyán lerázott, kérdeztem tőle mivan h ilyen kivel van? Erre egy női hangon valaki megköszörülte a hangját.. Mondtam neki, na látod ennyit érsz na csá.. Azóta nem beszéltünk... Nagyon szeretem őt, és nem akarom elveszíteni... Sokmindent lenyeltem neki az 1 év alatt, olyat, amit nem sok nő nyelt volna le bmennyire szerelmes, és ezt ő is belátta, hogy csak én voltam aki ennyi ideig kitartott mellette... Mit gondoljak, ha mindig megbolondít? Mit érezzek? Ő mit érez? Segítsetek rajtam... :'(
2012. júl. 8. 17:35
 1/2 anonim ***** válasza:

Húha...

Szerintem pár hétig (2-3) kerüld vele a kontaktot. Ha össze is találkozol vele valahol, kedvesen mondd neki, hogy nem érsz rá stb, de ne állj vele szóba, csak minimális kommunikáció legyen, ne lássa, hogy ki vagy borulva. Ennyi idő alatt kiderül, hogy mivan: ha tényleg szeret keresni fog, ha pedig pár hét elég, hogy elmúljanak az érzései irántad, akkor jobb is, hogy elment.

Egyébként úgy érzem a történetből, hogy te többet adtál bele ebbe kapcsolatba, mint ő, úgyhogy sztem nem érdemes folytatni.

Nem tudom, hány éves vagy és milyen kapcsolataid voltak előtte, de zárd le magadban ezt a dolgot, és majd találsz mást, aki megbecsül.

2012. júl. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
19 éves vagyok.. Én mindent beleadtam ebbe a kapcsolatba ez így van.. Az életem a mindenemet, ami csak valaha volt... Hát igazából tegnap felhívtam, és megkérdeztem, hogy most valóban meg-e csalt, míg együtt voltunk, és hogy össze-e jött azzal a lánnyal.. Mindkettőre nemet mondott, és kérdezte, hogy amúgy mi van velem.. Meséltem neki 1 kis pasi ügyet, hogy mit reagál, nem mondott rá semmit, csak hogy most mennie kell, majd ha gondolom hívjam fel holnap is, mondom majd beszélünk holnap nem biztos na szia és le is tettem.. De igazad van, hallgatni fogok rád, most nem fogom keresni 2 hétig legalább.. Köszönöm!
2012. júl. 9. 08:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!