Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy hónapja vagyunk együtt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy hónapja vagyunk együtt, fontos nekem, jó vele. De?

Figyelt kérdés
4 hónapja lett vége egy 10 éves kapcsolatának,van egy közös gyerekük...a csaj miatt lett vége...A problémám igazából az,hogy rettenetesen félek attól,hogy esetleg vissza megy hozzá,ha másért nem a gyerek miatt..A fiával napi kapcsolatban van,minden nap eltöltenek 2-3 órát,a csaj lakásában,hétvégére szokta elhozni magához..természetesen akkor mi nem találkozunk...ezzel nincs is bajom,azt az időt amit a fiával tölt nem sajnálom tőlük..Ez természetes..Aki hasonló helyzetben van megosztaná a tapasztalatait?Szívesen veszem,ha esetleg priviben is beszélünk..nekem nagyon fontos ez az egész,és szeretnék megnyugodni...
2011. nov. 12. 00:13
 1/1 anonim ***** válasza:

Személy szerint nincs tapasztalat,de a kolléganőm is 3 éve szakítót( vált el ) egy 15 éves házasság és 2 gyerek után.

Amivel szerintem megtudnálak nyugtatni az az hogy,ezek a szakítások nem hiába vannak.

10 év + egy gyerek bőven elég lenne hogy összetartson egy kapcsolatot,ha ennek ellenére sem működik akkor ott komoly dolgok voltak,jobb eleinte nem firtatni de talán ha tudsz vele beszelni erről akkor az lenne a legjobb.

Persze nem arra gondoltam hogy most vigasztald vagy hasonló,hanem milyen problémák voltak amit nem tudtak megoldani és idáig fajult a helyzet,de szerintem az is lehet hogy ezt kibeszéltétek.

Annyit meg hozzáfűznek hogy most 2 éve vannak együtt boldog kapcsolatban viszont esküvőről egyikőjük sem akar hallani hiszen a párja is végig járta ez a "kalamajkát"

2011. nov. 12. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!