Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok ti minek örülnétek nagyon?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti minek örülnétek nagyon?

Figyelt kérdés
Szeretném meg lepni a b.nöm valami olyan dologal aminek ti lányok nagyon örülnétek! Szóval nem ajándékra gondolok! Mondjuk kaptam én töle félig meztelen képeket,szóval ez meglepett! és viszonozni akarom!Most elkezdtem késziteni egy videot képekböl azzal meg akarom lepni csak szerintetek nem korai még 4 és félhonap? Vagy valami más ötlet?
2009. dec. 6. 16:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Hajtogass neki egy papírrózsát és rejtsd el valahol, hogy megtalálja. Írd rá, hogy szereted.
2009. dec. 6. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Csak az a baj még nem mondtam ki mert még hiányzik valami belöle de amugy nagyon jó vele meg allig várom,hogy láthasam mindig! de az is lehet csak nem merem beválalni,hogy szerlmes vok.:S
2009. dec. 6. 16:28
 3/7 anonim válasza:

egy gyémánt nyakláncot vegyél neki

!!!tuti rádgerjed és nem gáz négy honap után!

2009. dec. 6. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az igazatt bevalva nem tartotam normálisnak ezt az oldalt de egy ismerösöm rám beszélte! De hát itt csak hülye faszok van sorry!
2009. dec. 6. 16:59
 5/7 anonim ***** válasza:
szerintem aranyos ötlet a videó:) egyáltalán nem korai.. 4és fél hónap az már egész szép idő:)
2009. dec. 6. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
figyi kérdezted én válaszoltam!nem ismerem az anyagi háttered ,de én ezt normális válasznak gondoltam !sorry tényleg
2009. dec. 6. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az ékszer nem hülyeség! Felnézel mondjuk vaterára vannak olcsó arany és ezüst fübevalók! Meg lehet kapni ilyen szivet amit ketté lehet törni és nyakláncra lehet fűzni egyik felét te hordod a másikat ő az is szép:) Tuti örülne neki! A videó is jó! Mi is csináltunk egymásnak:)

A 4ésfél hó meg teljesen jó:) Már egész komoly:) Csak így tovább!

17/F

2009. dec. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!