Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ezek az emberek mire vágynak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek az emberek mire vágynak valójában? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Tehát... itt az oldalon is, sokan írnak, h nem találnak párt.

De, ha van valaki, aki foglalkozna velük, összeismerkedne velük, annak azt mondják: bocsi, nem vagy az esetem. akkor mire vágynak igazából????

Nem értem én. Pedig élőben is ismerek olyanokat, akik tényleg vágynak valakire, de ha jön valaki, elküldik.

Ez a félelem jele???



2014. jan. 24. 21:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Vagy az egekben vannak az elvárásaik vagy félnek egy párkapcsolattól.
2014. jan. 24. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%

Megválaszolom, igaz csak a saját véleményemmel: szeretnék valakit nagyon magam mellé, DE az nem jelenti, hogy akárkivel beérem. Igenis megválogatom ki lesz az, ha lesz, mert csakis komoly szándékkal jönnék valakivel össze és nem úgy, hogy "áááá, úgyse Ő lesz a feleségem". Más szóval nem szexpajtás kell. Ennélfogva naná, hogy durván megválogatom. Egy éjszakás szóba sem jöhetne, sem szexkapcsolat.

22/F

2014. jan. 24. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
vagy trollok
2014. jan. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én speciel nem érzem magam elegendőnek egy párkapcsolathoz.
2014. jan. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Én ismerkednék. 34/F

A kérdésre majd a többiek válaszolnak :D

2014. jan. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
hát, én se egyéjszakásat szeretnék, hanem komoly kapcsolatot. csak az ilyenek b*ák fel az agyamat. így nem tudok bízni...
2014. jan. 24. 22:01
 7/11 A kérdező kommentje:
Singularity: Miért?
2014. jan. 24. 22:02
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Hiába jön az a valaki, ha nekem nem jön be, ennyi a "nagy titok".
2014. jan. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Akit en szeretek,au engem nem szeret. Aki engem szetet,azt en nem szetetem. Sej,de nehez ez...
2014. jan. 24. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
utolsó: nyugi, én is így vagyok. mondjuk oannal nem találkoztam, akinek bejönnék :$ mert valszeg nincs os oan.
2014. jan. 24. 22:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!