Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti adnátok még egy esélyt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti adnátok még egy esélyt a pasinak aki első randin meg akart csókolni?

Figyelt kérdés

Kedves a srác elég rámenős de érzékeny is.

Úgy éreztem hogy lelki rokonság van köztünk de most nem tudom mi legyen, túl rámenősnek tűnt a randin, lehet csak bizonyítani akart nem tudom.


Emailben megírtam neki utána nem sokkal, hogy nem szeretem amikor a legelején már meg akarnak csókolni..

Visszaírt hogy megért sajnálja és adjak neki még egy esélyt.


Egy ideje nem keresem ő viszont engem igen, elég kitartónak tűnik, de mondtam hogy nekem most idő kell.

Szerintetek jól tettem?

Ti mit csinálnátok?


Én a lelkem mélyén adnék neki még egy esélyt olyan aranyos még egy férfi sem volt ilyen kitartó és romantikus de látom kezd kétségbe esni hogy elveszített..


26N


2014. febr. 3. 14:31
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
adj neki, mit veszíthetsz?
2014. febr. 3. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Egy csóktól még nem dől össze a világ. Szerintem bőven belefér. Ha pedig a nő azt mondja, hogy nem, akkor is mi van? Megvan a kölcsönös vonzalom, akkor miért hagynád ez miatt ott? Lehet, hogy jobban érdemel nálad...
2014. febr. 3. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
63%

Meg akart csókolni, te nem akartad, majd később.

Elnézést kért. Miért csinálsz ebből ügyet? Ki kellett volna találnia, hogy mire vágysz?

Ha igen,akkor sem várható el, hogy ne legyen esetlen, ne hibázzon egy randin.

Nem, nem, majd egyszer. Már tudja, kész. Randizz vele.

2014. febr. 3. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
46%

26 évesen ennyire fogyatékos vagy? nem érdemled meg a srácot! én a melled is megfogtam volna


30+

2014. febr. 3. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Igen de nem szeretem ha így lerohannak.
2014. febr. 3. 14:39
 6/17 anonim ***** válasza:

mennyi idős a srác? leírás alapján 15 éves szinten vagytok. nekem elvárás lenne, hogy legyen csók első randin

kérdésedre válaszolva, miért ne, valami csak lesz belőle

2014. febr. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Mekkora egy prűd pi*csa vagy. Szánalom
2014. febr. 3. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Adok neki még egy esélyt, túl rendes srác a szívemhez nőt mindössze két hét alatt nem akarom elveszíteni.

Ritka az ilyen férfi mint ő.

De kicsit várok még ha tud magán uralkodni és látom kitartó akkor minden rendben lesz.

De már szerintem teljesen kétségbe van esve.

2014. febr. 3. 14:41
 9/17 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=86mcFm2-rxE


Ez szerintem ráillik a szitura. Ha lesmárol az a baj, de ha nem smárol le akkor meg az a baj...


Nagy a jólét, azt se tudjátok mit akartok...

2014. febr. 3. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
A srác 28.
2014. febr. 3. 14:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!