Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miértelme volt össze jönni e...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miértelme volt össze jönni e vlem egy hétre ha utána elhagy, miért? (bővebben)

Figyelt kérdés
Össze akart jönni velem egy srác, és kb egy hónara rá hogy mondta(nem fogalmazott egyértel műen és nem tudtam) ezt össze is jöttünk, rá egy hétre szakított velem és ösze jött rá pár napra egy másik lánnyal. Mért csinálta ezt mért jött akkor velem öszze ha mással akart?
2014. febr. 3. 17:28
 1/9 anonim ***** válasza:
Sajnalom.Ez lehetett akar fogadas is.Persze lehet,hogy csak ilyen cselcsap figura.
2014. febr. 3. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mert ha nincs ló, jó a szamár is. Valószínűleg így gondolta a srác. Lépj túl rajta, és keress mást, aki tényleg szeret.
2014. febr. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem hiszem rendes emberileg bár lehet. meg akkor mért törte magát amikor barátok voltunk.
2014. febr. 3. 17:37
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert meglátta hogyan írsz és rájött, hogy ez már nem fog változni helyesírási szótár megvásárlása mellett sem.
2014. febr. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 ASOT ***** válasza:
ha szex is volt akkor egyértelmű h arra ment ki a játék...
2014. febr. 3. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
nem voltunk együtt azt ki hagytam hogy ő 18 éves én 15,5 és szűz vagyok de ezt így konkrétan sose mondtam neki meg ő volt az első barátom
2014. febr. 3. 18:01
 7/9 anonim ***** válasza:
Talált nálad egy jobbat ezért odébbállt, ennyi! Te is lecseréled a régi ruháid újabbakra.
2014. febr. 3. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A lenyeg az hogy keress ertelmesebb fiut legkozelebb aki nem hagy ott 1 het utan, ez max ojankor van ha veszekedtek a csajaval es ujra ossze jonnek
2014. febr. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Egyszerű: miután összejöttetek és jobban megismert, rájött, hogy nem te vagy az a lány, akibe szerelmes tudna lenni. Sok tini beleesik abba a hibába, hogy körömszakadtáig benne vergődik egy átlagosan unalmas kapcsolatban, csak mert nem mer szakítani, inkább örülj, hogy veletek nem ez történt. Ne legyél szomorú, van az úgy, hogy egyik félben sincs hiba, de egyszerűen nem illenek össze.
2014. febr. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!