Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A fiú barátom párja féltékeny...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiú barátom párja féltékeny rám, mit tegyek?

Figyelt kérdés
fél éve nem találkoztunk a sráccal, a barátnője mégis féltékeny rám,olyan szinten hogy még fbről is letörölt miatta a srác.hiába mondja a lánynak hogy már hónapok óta nem is találkoztunk ő mégis iszonyúan féltékeny rám.miért van ez?
2014. febr. 3. 17:57
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Csaj bunyó!
2014. febr. 3. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Threesome
2014. febr. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
kösziköszi :D:D:D
2014. febr. 3. 18:00
 4/16 anonim ***** válasza:
hisztis ,akaratos , manipulatív, riban'c sajnos sok ilyen van ki akarja sajátítani totál magának és már az is bassz'a csőrét ha másik csajjal dumál a párja.Ez nagyon gáz ,de ez van. Ez ellen ne lehet mit tenni ,ha a haverod annyira naiv ,h issza a szavait non -stop és 1 papucs!
2014. febr. 3. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
hát igen..a srácnak kell a sarkára állnia...addig nem sok változás lesz
2014. febr. 3. 18:02
 6/16 anonim ***** válasza:
ja igen azt ki hagytam ,h velem is ez történt csak az a vicc ,h én fiú vagyok és a legjobb haverom akit 20 éve ismertem pattintott ,hanyagolt 1 ilyen szarér't totál szánalmas.
2014. febr. 3. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
:( sajnálom :( tudom mit érzel :(( jó sz..r érzés h egy p..nciért félre dobnak :(
2014. febr. 3. 18:03
 8/16 anonim ***** válasza:
Majd én megkeféllek kérdező, hogy ne legyen félredobva a te puncid sem :)
2014. febr. 3. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
18:06-os van aki megke..éljen köszönöm :))
2014. febr. 3. 18:07
 10/16 anonim ***** válasza:

Hmmm hát igen anno mi olyanok voltunk mint 2 testvér mindig mindent megbeszéltem vele mindig együtt lógtunk napi szinten.Mindent tudott rólam a legféltettebb titkaimat .

Ha beütött valami nagyon drámaian rossz dolog nem a szüleimet hanem őt hívtam.Azt hittem ,h ő 1 életre szóló dolog (ne értsetek félre nem vagyok langyi) ,de tényleg nagyon szeretem (szerettem),de ez a csaj 1 pillanatról a másikra annyira elcsavarta a fejét ,h hirtelen eltűnt a haveri körből + az életemből is.Megbízhatatlanná vált már az is csoda ,ha 3 hónaponta egyszer eszébe jutok.Félre ismertem elég durván sajnos nem gondoltam volna ,h 1 csaj képes ennyire megváltoztatni illetve szét bombázni 1 ilyen barátságot. bocs ,h itt ömlengtem és untattalak titeket ,de ez most ki fröccsent ez van :)

2014. febr. 3. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!