Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Féltékeny vagyok ha a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Féltékeny vagyok ha a barátom más nőt is megnéz. Mit tegyek ez ellen?

Figyelt kérdés

3 éve vagyunnk együtt és ő imád engem és mindennap elmondja,hogy én vagyok neki az igazi és a legszebb de múltkorában nagyon megbántott. egymás mellett ültünk egy padon kint külföldön és megállt előttünk egy nő és láttam,hogy a barátom többször is végignézte és nem vette le róla a szemét. persze én ezt megjegyeztem neki és azt mondta,hogy eltúlzom ez semmit sem jelent csak az a lány is olyan mint én vagyis az ideálja és azért nézte meg annyira. de nekem semmi önbizalmam pedig mindig kapom a bókokat a pasiktól. mikor láttam,hogy annyira megnézte hirtelen valami fojtogató érzést éreztem és arra gondoltam,hogy biztos az a lány jobb és szebb mint én és teljesen kiakadtam.........mit lehetne tenni a kóros önbizalomhiány ellen? Van erre recept?


köszi a válaszokat!


19/l


2013. szept. 27. 11:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
39%
Kiszúrod a szemeit, anélkül nem fog másra nézni.
2013. szept. 27. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Neveld meg magad! "Attól, hogy nem mész be egy étterembe enni, attól még végignézheted az étlapját."

A gyerekek féltékenyek csak a semmire.

27L

2013. szept. 27. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
én szerencsére leszoktam erről idővel ahogy sok más hülyeségről is, még reménykedhetsz te is. Nem tettem semmi különöset érte csak megbizok a férjemben és más egy házasság mint egy járás, na meg attól hogy megnéz valakit attól még nem csalna meg. Tudod nem vakságot fogadftak. Az más kérdés hogy azt nagy ofátlanságnak tartom ha a barátnő, feleslég mellett igy csinál egy pasi, de sajnos sokszor ez reflex náluk. Erre illene figyelnie ha tudja hogy ez téged zavar. Az önbizalmadon pedig sak te tudsz épiteni. 29/N
2013. szept. 27. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Például amikor azt mondják szép vagy egyéb bókok elkezdhetnéd elhinni és megelégedni önmagaddal, mindig lesznek szebbek jobbak valamiben de ettől még te ugyanugy szép vagy jó vagy és főleg a pasidnak aki többet lát benned mindenkinél.. főleg 3 év után már elöfordul az ilyen de hidd el nem érdekli komolyan
2013. szept. 27. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Az én barátnőm állandóan féltékenykedett. Meglehetősen sokat is, az utóbbi időben, ezért is döntöttem úgy (többek között), hogy legyen vége. Ne várd meg, míg megunja a srác, próbáld meg értékelni önmagad!
2013. szept. 27. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
hat nallunk is volt mar errol vita elvileg en meg bamultam a mellettem ulo nöket de kozben azt neztem h a rendorok kint h szartassak a jarokeloket :D de hat ezt add be egy feltekeny nonek! mai napig is basztat vele ..... 24 F
2013. szept. 27. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Amit a Garnier reklámkor is mondani kéne a női hangnak

- Öregszik? ráncosodik? fonnyad? iszonyat narancsbőr?

Laboratoire Garnier, TÖRŐDJ BELE!


:D

2013. szept. 27. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én is megnézem azokat a pasikat, akik hasonlítanak a pasimra. :) És? ugyan már.. csak meg kell kérni, h a jelenlétedben ne csorgassa a nyálát.. ha nem paraszt, meg fogja érteni, de nézni szabad attól..
2013. szept. 27. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
már sokszor szóltam neki,azt mondja soha sem bántanak meg csak nem veszi észre magán,hogy látványosan csinálja....
2013. szept. 27. 12:05
 10/11 anonim ***** válasza:
de az attól is függ h h mondod neki.. nem értem, minek ezen kiakadni?:) 3év után már "megengedett",mert alszik ki a láng....
2013. szept. 27. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!