Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tanács kéne! Barátnőmmel egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanács kéne! Barátnőmmel egy hónapja vagyok együtt de még nemvolt szex. Ez tönkreteheti a kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Rajtam nem múlik, mehetne bármikor. Csak 25km-re lakik tőlem, kocsi nincs szar az utazás stb. Csak hétvégeken vagyunk együtt, petting volt már sok, de konkrétan szex még nem. mennyiben érzékeny pont ez egy csajnál? mert én már idegbeteg vagyok ez a téma miatt. és ha itt lenne akkor mehetne szó nélkül, de sajnos nincs itt...

2014. febr. 3. 19:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
nála miért nem mehet szó nélkül???
2014. febr. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
1 honap utan miert nyavajogsz? :P az meg kis ido. Foleg ha csak hetvegen taliztok. Akk elhuzodik minden,lassabban haladtok
2014. febr. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 WheneverYouWant ***** válasza:
Majd megtanulod ha idősebb leszel hogy 25 km-ert még gyalog is minden nap... Amúgymeg legyél türelemmel.
2014. febr. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Egy hónapja vagytok együtt, hétvégi találkozóval, akkor az eddig négy alkalom.

Nehogy már elvigyen az idegroham mert még nem feküdt le veled….

2014. febr. 3. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
szóval nem para a dolog? ne féljek ez miatt?
2014. febr. 3. 19:03
 6/13 A kérdező kommentje:
én tudok várni, nem rólam van szó. attól félek, hogy ez neki lehet probléma.
2014. febr. 3. 19:04
 7/13 anonim ***** válasza:
83%

"ez miatt"


Egy újabb proli, akinek van barátnője. Nagyszerű, szaporodjatok csak...

2014. febr. 3. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Attól is függhet, hány éves, volt-e már fiúval. De egyébként ez semmi idö!
2014. febr. 3. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
ha nyelvtan tanárra lesz szükségem, mindenképpen megkereslek. értelmes kommenteket szeretnék nem ehhez hasonlókat ! köszönöm
2014. febr. 3. 19:11
 10/13 A kérdező kommentje:
17 éves, volt már fiúval .
2014. febr. 3. 19:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!