Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti ha leveleznétek egy fiúval,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti ha leveleznétek egy fiúval, milyen verset írnátok neki, hogy tudja, hogy nagyon sokat jelent a számotokra? Még nem szerelmes versre gondoltam. Tudnátok nekem idézni.

Figyelt kérdés
2014. febr. 4. 13:39
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

"szegeny csaj versreszletet kert, de ti meg elmondjatok a velemeyeteket HT KI KIVANCSI RATOK?"


Hú baze milyen igazad van :D bocsánat a véleményért :D

2014. febr. 4. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
A ffinak kell verset írni. Nem elég h a nők elvették a szavazást meg az autóvezetést a focit meg a politikát és a rendőrséget tőlünk most már erre is fáj a foguk?? :D
2014. febr. 4. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
mielőtt leugatnál, nagyeszű, közlöm, hogy azért írtam, hogy gáz csajnak verset írni, mert egy pasit épp azzal lehet megtartani, azzal lehet tiszteletet elérni nála, ha neki kell megküzdenie a lányért, neki kell meghódítania. Pont az ilyen versírogatós nyáladzós teperős csajokat röhögi ki mindenki manapság, mert elveszik a pasik szerepét, nyomulnak, és elijesztik maguktól a pasikat :D a kérdező érdekében írtam, hogy máshogy mutassa ki, ha fontos neki a srác (főleg így h nincsenek is együtt, hanem csak leveleznek), ne verset irkáljon neki :D lejáratja magát vele
2014. febr. 4. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
ott a pont
2014. febr. 4. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Ne írj verset! Nem tudom, hogy mi a szitu, de 90% az esély, hogy nincs rá szükség.
2014. febr. 4. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:

Az vagy nekem, mint testnek a kenyér

S tavaszi zápor fűszere a földnek,

Lelkem miattad örök harcban él,

Mint a fösvény, kit pénze gondja öl meg,

Csupa fény és boldogság büszke elmém,

Majd fél: az idő ellop, eltemet,

Csak az enyém légy, néha azt szeretném,

Majd, hogy a világ lássa kincsemet,

Arcod varázsa csordultig betölt,

S egy pillantásodért is sorvadok,

Nincs más, nem is akarok más gyönyört,

Csak amit tőled kaptam, s még kapok.

Koldus-szegény királyi gazdagon,

Részeg vagyok és mindig szomjazom.


Tudom azt mondtad, h nem szerelmes vers kell,de szerintem ez egy gyonyoru szonett Shakespeare-tol :)

2014. febr. 4. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!