Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki mit ad a szerelmének valentinnapra?

Figyelt kérdés
Nekem még semmi ötletem sincs. Eddig arra gondoltam, hogy veszek neki egy olyan üveget, amin van csap és veszek bele valami jó minőségű szeszt vagy egy túlélődobozt sörrel, fűvel csokival, de mondta h ne fogyasztható legyen, mert nem lenne szíve elpusztítani, amit adtam. Szóval én most tanácstalan vagyok. Csak 10 hónapja vagyunk együtt,nem lenne elég képem egy fotóalbumra sajnos, pedig szeretnék neki valamit adni, amit félig meddig én csináltam. Ti hogy álltok ezzel?
2014. febr. 4. 16:02
 1/7 anonim ***** válasza:
..Úgy, hogy Minek? Élvezheti társaságom az év többi napján is, ez elég ajándék. Nekem nem kell ahhoz ünnep, hogy szeressem És adjak neki valamit, hogy bebizonyítsam.
2014. febr. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szerinte illő egymást megajándékozni :)
2014. febr. 4. 16:08
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem tartom, hülyeség.
2014. febr. 4. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én úgy állok ezzel, hogy ennél idétlenebb, haszontalanabb "ünnepről" még nem hallottam. Felesleges pénzköltés és képmutatás az egész. Utána meg rakja kifele mindenki arra a kakás facebookra, hogy ezt, meg azt kaptam szerelmemtől, és így tovább. Nyál. Én minden nap szeretem a párom, nem csak ezen az egy napon kellene az embereknek azon gondolkodniuk, hogy mutassák ezt ki.

Egyébként ajándékok helyett többre értékelek egy estét, amit együtt töltünk el egy 40cm-es pizza és egy jó kis akciófilm társaságában.

2014. febr. 4. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez az, hogy te is azt mondod, hogy "illő". Erről beszélek, te is csak muszájból csinálod. Ez nem egy illő dolog, hanem inkább egy gesztus. Ha csinálod csinálod, ha nem nem.
2014. febr. 4. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem dőlök be egy ilyen kommersz, vásárlásra ösztönző, média elvárásnak. Ha az év többi napján nem lephetem meg a szerelmem egy apró gesztussal, kedvességgel, ajándékkal, akkor ez az egy nap nem ér semmit. Ha pedig az év minden napjára jut valami apróság, akkor ennek az egy napnak nincs megkülönböztetett jelentősége.
2014. febr. 4. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Mi a férjemmel megbeszéltük már a kapcsolatunk alatt, hogy az első együtt töltött Valentin napra ajándék, (én egy kis ördögöt vettem neki (dísztárgy), amit azóta már a polcon tartunk:) mert én az ő kis ördöge vagyok:), ő pedig szívecskés jégkockacsinálót vett nekem:)


Ezek utáni Valentin napokon pedig közösen egy tányérból epres desszertet eszünk meg együtt amit mindketten szeretünk. Ennyi. Én 28 éves vagyok, a férjem 25.

2014. febr. 4. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!