Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, ha a barátom szinte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, ha a barátom szinte semmivel nem jár a kedvemben?

Figyelt kérdés
Kezdem igénytelennek érezni magam. Már azért is hálásnak kellene lennem,hogy rámír mindennap,h miújság?! Eddig sem vártam el tőle sok mindent: sokszor fizettem mozit, kávét stb. Nem kapok egy szál virágot sem. :( Nincsenek anyagi gondjai,szóval nem ez a probléma és nem is akarom,h sokat költsön rám,de azért jól esne néha egy nagyon apró,akár saját-készítésű ajándék,vers. Másnál is így van,vagy tényleg igénytelen lettem? Még mielőtt megkapnám,h pénzéhes vagyok,nem erről van szó,hanem apró figyelmességekről,amit hiányolok.
2014. febr. 5. 13:59
 1/8 anonim ***** válasza:
a pasik nem vmi kreatívak, úgyh saját készítésű cuccokat ne várj tőle..:D ezt meg vele beszéld meg
2014. febr. 5. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Konkrétan "csak úgy vagy neki".

Ez nem szerelem ugye érzed?

2014. febr. 5. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Te választottad, ő ilyen, nem törődik veled. Ezzel kapcsolatban csak te dönthetsz és léphetsz. Akarod, hogy figyelembe vegyék az igényeid és vágyaid?
2014. febr. 5. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
26%

engem a barátnőm 1x! sem hív fel, mindig én hívom mert ingyen van nekem. Általában ha akar valamit akkor megcsörget, mert így van megbeszélve, hogy csak csörgessen. De ha mondjuk nem hívom fel este akkor ő sem csörget meg, hogy hívjam vissza, mert szeretné hallani a hangom.

Amúgy én sem kényeztetem ilyesmikkel amiket felsoroltál, mert megszokja és akkor már többet szeretne.

Ezektől függetlenül viszont a szeretet árad belőlem felé! Foglalkozom vele stb...

2014. febr. 5. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
5%

Utoljára kb. 10-11 éves koromban "vártam el", hogy anyukámék meglepjenek néha ezzel-azzal. Az akkori barája szinte minden héten hazahozott valamelyik nap egy kisebb plüssállatkát, aztán ment az örömködés, hogy "Júúúúj, ajándék, de jóóóó!".


Hát egyeseknél úgy látszik, idősebb korban is ez a szint. Mellesleg te meg szoktad őt lepni ajándékokkal?

2014. febr. 5. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Sajnos, fogalmam sincs,hogy mit várhatok el,mert nincs viszonyítási alapom. Nem vagyok rondaság és jó egyetemre járok,de ennek ellenére mégsem várom el,hogy egy "tartott" lány legyek vagy,hogy egy külsőségek alapján ideális barátom legyen,szóval ha már a belső tulajdonságai sem passzolnak,akkor már úgy érzem,hogy a minimumból adok lefelé. nem tudom mit csináljak,mert amikor vele vagyok jól érzem magam,ezektől eltekintve.
2014. febr. 5. 14:17
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem gagyi plüssmacikra vágynék, de akkor pontosan Te nem érted a kérdés lényegét. ..és képzeld meg szoktam lepni nem túl drága ajándékokkal vagy esetleg nem tárgyi dolgokkal.
2014. febr. 5. 14:19
 8/8 anonim ***** válasza:
Ezt inkább vele beszéld meg.
2014. febr. 5. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!