Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ragaszkodom így hozzá?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ragaszkodom így hozzá?

Figyelt kérdés
A párommal már 1 éve együtt vagyunk és nagyon sok közös van,bennünk és jól kijövünk egymással, imádjuk egymást.De már az első 1-2 hónapnál már úgy éreztem, hogy nekem nem kell más fiú csak ő. Teljesen oda vagyok érte.Teljesen mindegy hogyan néz ki(ha épp borostás, vagy munkás ruhában flangál stb),akkor is kívánom. Ha kicsit összekapunk,már rámjön a félelem, hogy soha többé nem leszünk már együtt(persze ezt csak én gondolom,mert ő pár óra és lenyugszik és újra babusgat).Minden percben hiányzik,pedig együtt élünk.Érzem, hogy megörűlnék,ha történne vele vele valami, vagy ha véget érne a kapcsolatunk. Vannak olyan tulajdonságai,ami olyan,mint ha magamat látnám és vannak olyanok is ami kiegészít. Kicsit meg vagyok ilyedve,mert tényleg úgy érzem, hogy nélküle nem tudnék meglenni.Persze ő is szeret és ő is azt mondja, hogy nem tudna lecserelélni és neki sem kell már más.
2009. dec. 7. 07:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szerelmes vagy a párodba. Ez miért baj?
2009. dec. 7. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nem baj,de eddig nem volt ilyen másokkal.Pedig voltam már szerelmes. Csak néha kínzó érzés, hogy ennyire ragaszkodom,mert iszonyatosan tud hiányozni és mindig féltem,hogy ha valami baj történik.
2009. dec. 7. 09:02
 3/13 anonim ***** válasza:
ugyanígy vagyok vele én is.Ez a 3 együtt: szerelem,szeretet,megszokás...hát ez a tüzesség idővel kicsit múlni fog(remélhetőleg valakinél nem jobban), de ha nemlesz semmi nagyobb gond a kapcsolatotokban akár együtt is leélhetitek az életeteket :)
2009. dec. 7. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Ez a Szín Tiszta Szerelem Csak Ő is ugyanígy érezzen az a lényeg, Mi is a Párommal majdnem 2 és fél éve Vagyunk Együtt Szerelemben Boldogságban Igaz az elején Nekünk is ilyen volt, de azóta lehiggadtunk, de csak egy kicsit, szóval Szeretitek Egymást Ez Nagyon Jó Dolog!

2009. dec. 7. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Jöhetne nekem is valaki aki ennyire szerelmes belém, és én is belém.

Előző kommentelőnek aki a 3 együtöt mondta: Ez már nincs messze a személyi fügőségtől, sőt talán már az.

2009. dec. 7. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Sziasztok

pont ezt a kérdést akarom én is feltenni.

Annyira vele akarok lenni, úgy érzem nem elég mostanában belőle soha, de hát el kell jönni dolgozni, mást is csinálni kell, de én úgy érzem, hogy nem tudom mennyi időt kettesben szretnék vele tölteni, hogy kicsit higgadtabbnak érezzem magam...

És most ezt úgy rám tört egy ideje... de nem értem, mi már 7 éve együtt, igaz 2éve lakunk is ténylegesen együtt...

És babát tervezünk és már alig várom, hogy elfogyjon a tabim...


De csajok, hogy lőjjem le magam???

Melózok és azt várom, hogy mehessek már haza, megint összebújva pl nézhessünk egy filmet, úgy imádom, pedig annyi hülyeség is van...

2009. dec. 7. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Tiszta szívedből,őszintén szereted,és ragaszkodsz hozzá.Ez azt jelenti,hogy Ő a Nagy Szerelem.Azt nem jósolom meg,együtt maradtok-e,de ha egyszer úgy hozza a Sors,hogy nem,hát nagyon szenvedni fogsz,és ha jön is más,nem fogod elfelejteni,míg élsz,ebben biztos vagyok.Ne szomorkodj,én is voltam már ennyire szerelmes,nincs okod félni,hogy ez beteges,vagy ilyesmi.
2009. dec. 7. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszi, hát jó lenne ha örökké tartana.Igaz tervezgetjük a jövőt,bár elég nehézkes az előre lépés(főleg anyagi okai vannak)
2009. dec. 7. 13:37
 9/13 anonim válasza:

tudntok segíteni?

napról-napra csak egy fiuról álmodok.de nem tom hogy tetszem e ,? SEGÍTSÉG!

JA ÉS SEMMI baj ha odavagy érte . biztos ő iy így érez irántad.

2009. dec. 7. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Ha neked tetszik akkor próbálkozz közeledni hozzá, vagy add meg neki a számod és ha visszahív,akkor bejössz neki, csak vigyázz nehogy csak azt akarja!
2009. dec. 7. 14:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!