Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ragaszkodom így hozzá?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ragaszkodom így hozzá?

Figyelt kérdés
A párommal már 1 éve együtt vagyunk és nagyon sok közös van,bennünk és jól kijövünk egymással, imádjuk egymást.De már az első 1-2 hónapnál már úgy éreztem, hogy nekem nem kell más fiú csak ő. Teljesen oda vagyok érte.Teljesen mindegy hogyan néz ki(ha épp borostás, vagy munkás ruhában flangál stb),akkor is kívánom. Ha kicsit összekapunk,már rámjön a félelem, hogy soha többé nem leszünk már együtt(persze ezt csak én gondolom,mert ő pár óra és lenyugszik és újra babusgat).Minden percben hiányzik,pedig együtt élünk.Érzem, hogy megörűlnék,ha történne vele vele valami, vagy ha véget érne a kapcsolatunk. Vannak olyan tulajdonságai,ami olyan,mint ha magamat látnám és vannak olyanok is ami kiegészít. Kicsit meg vagyok ilyedve,mert tényleg úgy érzem, hogy nélküle nem tudnék meglenni.Persze ő is szeret és ő is azt mondja, hogy nem tudna lecserelélni és neki sem kell már más.
2009. dec. 7. 07:07
1 2
 11/13 anonim válasza:
az osztálytársam. a számom már meg van neki és mindig engem hív a lecke miatt. ez mit jelenthet?
2009. dec. 8. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy bejössz neki,de lehet hogy csak tudja, hogy rendes vagy és te segítesz.

írj neki smst-hogy találkoznál vele "privátban". Vagy menjetek el moziba,kajálni stb.

2009. dec. 8. 09:47
 13/13 anonim válasza:
kszi a tippet. majd próbálkozok!
2009. dec. 9. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!