Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csalódtam ismêt a volt barátomban, mit tegyek? :/

Figyelt kérdés
Mikor szakitottunk a baràtommal, akkor baràtok maradtunk. Nagyon sokat veszekedtünk, ês mindig abbôl adodott hogy nem figyelt ràm, ês nem vett komolyan. Ês mikor szakitottam vele, màr mondta hogy õ is megakarta ezt a lêpêst tenni .. :/ Ezutàn legjobb baràtok lettünk, tudtuk hogy mindig több van baràtsàgnàl... Na tehàt irt egy levelet nekem oràn mikor mêg jàrtunk , ês akkor leirtam neki hogy ên szeretem, ês ezt jegyezze meg, màsnap mikor szoba került, làttam rajta nem tudja hogy mirõl van szô :/ ês ez nekem fontos volt, mert mikor vele vagyok folyton csak mosolygok, jol êrzem magam vele stb.. ês most mikor csak baràtok vagyunk megint csalodtam benne ... megint nem vett komolyan ês nagyon szaruk esett .. Megbocsàssak neki?

2014. febr. 5. 17:29
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha kavartátok eddig a szzaart, csodálkozol, hogy olyan lettél?


Az ex azért ex, mert nem foglalkozunk vele többet.

2014. febr. 5. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Tök mindegy mit mondunk, úgyis megfogsz neki bocsájtani, szóval..::D
2014. febr. 5. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!