Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek miért viselkedett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért viselkedett így velem? Normális?

Figyelt kérdés

A volt barátomról van szó, aki szakított velem, majd miután mindketten túlléptünk, újra jó barátok lettünk. Már jó ideje nem vagyunk együtt, szín tiszta barátságról van szó, legalábbis részemről biztosan.


Most viszont nagyon idiotan viselkedett velem.


Beszélgettünk. Ő eleve flegma volt, alig akart beszélni velem. Én próbáltam kedves lenni, nem sok eredménnyel. Volt egy új gumi karkötő a kezén. Meg akartam nézni. Ő azt mondta "neee, nee, ezt hagyd!" Én hülye azt gondoltam csak viccelődik, és csak meg akartam nézni, ezért lehúztam a kezéről. Nem tettem benne kárt, meg eleve nem egy értékes karkötő mivel gumiból van, az is más lenne, ha egy arany karkötőről lett volna szó.


Na és ekkor eldurrant az agya. Ezt mondta nekem hangosan, mások előtt: "Elmehetsz a fasba b*zd meg!" Mindenki furán nézett ránk és értetlenül, nem tudták miért mondta nekem ezt. Kikapta a kezemből a karkötőt és gyorsan elment.


Én sem értettem hogy mi ez... Nem akartam semmi bajt/rosszat tenni neki, csupán meg akartam nézni az új karkötőjét, kíváncsi voltam.


Teljesen ledöbbentem, hogy mondhat ilyet egy barátjának, akivel jóba van, és ráadásul egy lánybarátja. Tisztelettudónak ismertem meg, soha nem gondoltam volna hogy képes lenne egy lánnyal így beszélni. Megkérdőjeleztem hogy normális-e... Soha, soha nem mondott ilyet nekem korábban, akármennyire is felhúzta magát/ideges volt. Semelyik lánybarátjával és nővel a környezetében nem beszélt/beszél így.


Szerintetek miért viselkedett így? Lehet ennek komolyabb oka is, mint egy egyszerű gumi karkötő által kiváltott hatás? Fogom a fejem, és csak csodálkozok, kivel barátkoztam eddig...


2014. febr. 5. 18:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Magadra vess, ne csodálkozz, ő szólt hogy ne piszkáld. Biztosan egy csajtól kapta akibe szerelmes, de a lánnyal gondok vannak, talán nem viszonozza az érzéseit. Kiestél már a kegyeiből, így nem te vagy neki a legfontosabb, nem fog neked finomkodni, ha belépsz az intim szférájába.
2014. febr. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem is finomkodás kérdése.

Kérdező, hát ez bunkóság volt! Egy karkötő miatt, ilyet mondani... lehet be volt szívva.

2014. febr. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nem mindegy? az exed... barátok sose lehettek....
2014. febr. 5. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Syruss ***** válasza:
100%

"barátok már sose lehettek"

ez kérem egy jóóóóó nagy hülyeség :D

egy elég hosszú kapcsolat után (olyan igazi nagy szerelem stb) rossz vége lett, de megbékéltünk és most egy év után a mai napig jóbarátok vagyunk, néha szívózunk egymással de nem szívjuk mellre :D


kérdésre válaszolva pedig:

Szerintem az is lehetséges hogy az új szerelmétől van és elég babonás, a szerelem megváltoztatja az embert...hol jó, hol rossz irányban

Van olyan ismerősöm pl. aki az első szerelmétől kapott sapkát senki kezébe nem adta, egy aranyszívű inas, de egyszer értek ahhoz a sapkájához és üvöltözött... van ilyen :/ majd rájön hogy hülyeség az egész :)

te pedig megismerted egy új oldalát neki...

2014. febr. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!