Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelmes vagyok egy meleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy meleg srácba, mit tegyek? 15L (többi lent)

Figyelt kérdés
Már 9 éve barátok vagyunk, együtt jártunk általánosba,más gimnáziumba mentünk,de továbbra is tartjuk a kapcsolatot és mindennap beszélünk. Én körülbelül már 2 éve szerelmes vagyok belé...de öt nappal ezelőtt bevallotta nekem hogy már pár hónapja szerelmes egy fiúba. Szóval eléggé megdöbbentem és egy teljes napig csak zokogtam. Szeretném hogy boldog legyen, de a fiú akibe szerelmes elítéli a melegeket és ezért a barátom nagyon szomorú. Azt is mondta a barátom hogy ő nem akarja a fiúkat szeretni, de egy lánnyal egyszerűen nem tudna most együtt lenni. Mit tehetnék? Én nagyon szeretném hogyha engem szeretne. ( Tudja hogy hogyan érzek iránta.)

2014. febr. 5. 18:28
 1/8 anonim ***** válasza:
írj nekem
2014. febr. 5. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
54%
Ha a fiúkhoz vonzódik, sajnos tehetsz te akármit, úgysem változik majd a hozzáállása!
2014. febr. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szervezzétek be a b*z/ gyűlölőt egy hármasba és mindenki megkapja,amire vágyik;)
2014. febr. 5. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

keress egy heterót


17/F

2014. febr. 5. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Ragassz fel Magadnak mubajuszt es vegyel fel kalapot :)
2014. febr. 5. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ezért nem kellene évekig titkolózni az érzelmeiddel kapcsolatban. Csak beleéled magad és annál nagyobbat csalódsz.
2014. febr. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos ez nem akarat kérdése. :(

Mint ahogy te sem tudnád viszonozni, ha egy lány szerelmes beléd, mivel hetero vagy. Ugyanígy ő sem tudja a te érzéseidet viszonozni, mivel ő meg meleg. :/

De az biztos, hogy nagyszerű barát lehetsz!

2014. febr. 6. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 MrPifta ***** válasza:
nincs mit tenni, ez a hajó elúszott
2014. febr. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!