Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A 20-on éves lányok miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 20-on éves lányok miért gondolkodnak így?

Figyelt kérdés

Együtt vannak valakivel és nem a legjobb, sőt sok a gond, a probléma, és nem a legboldogabbak, de nem szakítanak, míg nem lesz más.

Ennek mi értelme így?


2014. febr. 5. 21:54
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Társfüggőség

Kapcsolatfüggőség

Csorbult önbizalom

Sérült énkép


Tovább is van, mondjam még?

2014. febr. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
félnek a magánytól is...?
2014. febr. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
olvastam ma ennél rosszabbat is.. :D egy csajt a pasi majd megfojtja a féltékenységgel, a csaj meg hajtogatja h dehát ez a szerelem jele... omg:D
2014. febr. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
talán azért, mert így "biztonságban" érzik magukat, hogy van egy állandó barátjuk, akire bármikor bármiben számíthatnak...bár én nem látom ezt túl ésszerűnek :/
2014. febr. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg, ne kövezz meg a feltételezésért: lehet, hogy szeretik a barátjukat, és megpróbálják megoldani a problémákat, nem újat keresni az első zökkenőnél. Viszont ha tényleg sokáig húzódik a dolog, és jön egy új szerelem, ami tökéletesnek tűnik, persze könnyen elfelejtik az előzőt, a problémákkal együtt.

Ez nem gondolkodás, basszus, érzelmek. Tudod, amin alapszik egy szerlemi kapcsolat...

2014. febr. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
6%
minden a penzrol szol
2014. febr. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 YuY ***** válasza:

Ez pontosan így van, sokszor 2 kapcsolat között tengődnek, nem tudják melyiket akarják, vagy hogy kell-e nekik kapcsolat, DÖNTÉSKÉPTELENSÉG!

Irtózom az ilyen nőktől, akik nem tudják eldönteni, hogy akarnak-e egy dolgot vagy sem. Bármit ajánlasz nekik nem lesz elég jó, és nem azért mert rosszat nyújtasz, hanem mert maguk sem tudják mit akarnak...

2014. febr. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

"megpróbálják megoldani a problémákat, nem újat keresni az első zökkenőnél"


Milyen 1. zökkenőnél? Folyamatos problémákról beszélek. Ha valaki nem boldog, akkor nem is szerelmes. Tényleg szerelmi kapcsolat. :)

2014. febr. 5. 22:03
 9/10 anonim ***** válasza:
Hát nekem egyszer egy barátnőm azzal magyarázta, hogy ő már olyan "lepukkant víziló", hogy másnak sosem kellene. Így inkább eltűri.. Jobbat meg amúgy sem kaphatna. Ami fura, mert annyira nem volt vészes a helyzet.
2014. febr. 5. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"Ha valaki nem boldog, akkor nem is szerelmes"

Na ez úgy hülyeség, ahogy van. Miért ne lehetne szerelmes? Miért ne lehetnének ennek ellenére problémák a kapcsolatban? Vagy szerinted csak az a szerelem, ahol édeskicsiszivem, aranyom-bogaram megy egész nap?

Az első zökkenőt meg ironikusan értettem. A lényeg az, hogy manapság sokak életfilozófiája az "elromlott valami, akkor kidobom", meg pedig a megjavítom. Amit nem helyeslek. Persze, előfordulhat, hogy valaki tönkremegy egy olyan kapcsolatban, amiből már rég ki kellett volna lépnie. Ilyenkor nagy szerepe van a barátoknak.

Én pl őszintén megmondtam a barátnőmnek, hogy elhiszem, hogy nagyon szerelmes, de tönkre teszi az a srác, elgondolkodott rajta, belátta, és szakítottak. De akiket látok, hogy folyamatosan problémáik vannak, megoldhatóak lennének, csak még nem találták meg a megoldást.

2014. febr. 5. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!