Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Találkozhatok így a barátnőmmel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találkozhatok így a barátnőmmel?

Figyelt kérdés
Ma garatgyulladást állapított meg az orvos rajtam, kedd óta voltam rosszul, de már ma este sincs semmi bajom, max nagyon kicsit kapar a torkom. Holnap talizhatok a barátnőmmel? (csók stb.) Köszi előre is !
2014. febr. 5. 22:46
 1/5 anonim ***** válasza:
persze, de ha lehet, ne fertőzd meg
2014. febr. 5. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ezzel sajnos könnyen megfertőzheted ha nem bírod ki csók nélkül ami elég nehéz akkor inkább ne találkozzatok.

Tudom hogy nehéz de ha nem akarod hogy baja legyen inkább ne. Attól hogy jó vagy a vírusok még benned vannak fokozatosan kerül ki belőled. Én 1 hete voltam beteg, tegnaptól dolgozom újra és sikerült meg fertőznöm az egyik kollégámat mert most írta fb-n hogy nem jön be és szóljak reggel a főnöknek.

2014. febr. 5. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Inkább ne találkozz vele..
2014. febr. 5. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem találkozz, de nagyon ne érintkezzetek. Sztem meg fogja érteni.
2014. febr. 5. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem találkoztunk, és besértődött mert azt hitte nincs kedvem pedig tényleg csak aggódtam érte... na mindegy, köszi a válaszokat!
2014. febr. 6. 18:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!