Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mi tévő legyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rénó85 kérdése:

Szerintetek mi tévő legyek?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy lánnyal akit nagyon fontos lett a számomra és szerelmes is lettem belé, ő is többször mondta menyire szeret. Majd három hónapig folytattuk a kapcsolatot. Ezek után kihátrált. Némi gondolkodás után arra jutottam nem létezik, hogy így legyen vége mivel senkivel nem voltam még ennyire egy hullámhosszon. Ezért ismét felkerestem és megkérdeztem lát e még esélyt kettőnk között. Erre azt felelte idézem:" Mindenre van esély de egyenlőre legyünk csak barátok aztán majd kialakul. "

2014. febr. 6. 11:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát ha nekem ilyet mondanak (volt már rá példa), akkor többet nem is foglalkozom a csajjal. Minek? Nem érdemes. Vannak már barátaim. Majd jön egy másik lány, akinek nem barátként van rám szüksége...
2014. febr. 6. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mond neki ne hülyítsen, mert gyerekes éretlen szöveg ez a "egyenlőre csak barátok". Te sem ásod ki az elpusztult kutyádat, hogy mégis csak ott van, még ha nem is él. Szóval baromság.
2014. febr. 6. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez azt jelenti:


"hagyjál békén és tűnj el, csak azt hiszem ha ezt így máshogy fogalmazom, akkor kíméletesebbnek hat".

2014. febr. 6. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Konkrétan egy kapcsolat volt, szexel, mindennel?
2014. febr. 6. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!