Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Öt honapja, hogy együtt vagyok a barátommal. Az a baj, hogy, neki családja van! Igy müködhett?

Figyelt kérdés
Nem hinném,hogy csak a szexre kellenék mert két honapig várt rám amig megtörtént.Segitt nekem nem volt munkahelyem és ö fizette a lakásomat három honapig.De valahogy mégis olyan furcsa a kapcsolattunk.Mit tudjak tenni,hogy jó legyen?
2014. febr. 6. 13:13
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Olyn kis naívnak tűnsz , ami nem bűn . De ha neki családja van és téged pedig segít , akkor te szerető vagy .


Vannak olan kis elveszett lányok ,nők akiket férfiak támogatnak ,mert ők annyira talán nem tudják magukat feltalálni a saját erejükből .


Én nőként annyit tudok ,mondani ,hogy sokszor érzem ,hogy szükségem lenne egy férfira aki egyengeti az életem . Számíthatok rá és védőhálóként áll a hátam mögött ,csak sok ezt elvárni .

2014. febr. 6. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Lynxx ***** válasza:
Hagyd ott a fenébe,kell neki egy megbízható kis szerető,és ennyi.átver.Csak onnan tudnád hogy te kellessz neki ha veled élne,téged választana a családja helyett azonnal,de bármit is mond amíg nem teszi,addig marad az igazság:(
2014. febr. 6. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!