Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti, hogy döntenétek?

Figyelt kérdés
Barátnpmmel 2 éve együtt vagyunk sokat veszekedtünk mostanába de nem nagy dolgokon :) féltékenykedtem mint kiderült szerintem jogosan ne beszéljen annyit pasikkal stb mert tőllem is elvárta , hogy ne beszélgessek nőkkel stb. A féltékenység eddig tartott bulizni elengedtem volna de nem akart 1 hete nem tudja mit akar azt mondja szeretnem akar elveszíteni majd utána azt mondja lehet jobb lenne egymás nélkül. Tegnap mondta , hogy mikor nem találkoztunk és látni se akart 1 hétig találkozott 1 barátjával akivel érdekes 7 évig nem is beszéltek és meghívta kajázni meg másnap teázni meg 3 nap is találkoztak amit nem mondott el csak utólag..... ő azt mondta csoda , hogy nem dobom ki emiatt fordítva ő kidobna. Nem tudom mit tegyek , hogy ilyet csinált velem meg egyik percbe tudja mit akar másikba nem mindig azt mondja nálla följön a múlt fél elveszíteni de nem tudja mégse , hogy döntsön ti mit reagálnátok ezekre? Azt mondja szabadság vágya van de lehet csak föllángolás és megbánná ... Ti , hogy döntenétek illetve ezt h találkozik 1 olyan fiúval akire azt mondta mikor veszekedtünk van 1 fiú akit kezd megkedvelni és találkozik vele amit utólag mond el , hogy reagálnátok le ezeket , hogy döntenétek ?
2014. febr. 6. 15:35
 1/2 anonim ***** válasza:
ez durva, mi az, h "bulizni elengedtem volna"??? én eleve nem járnék olyan pasival, akitől engedélyt kell kérni... hűha, találkozott egy barátjával?:D én rendszeresen találkozok a barátaimmal, ahogy a pasim is a lánybarátnőivel, és?:D
2014. febr. 6. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha úgy érzed közöld vele hogy te érett párkapcsolatot akarsz, és hogy tudja mi bánt téged, mi a helyes. Ha ezt nem fogja fel ésszel, akkor hosszú távra felejtős.
2014. febr. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!