Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti hogyan döntenétek? Távkapcs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan döntenétek? Távkapcsolat továbbra is vagy mennétek hozzá? Részletek lenn.

Figyelt kérdés

Párommal 4 éve vagyunk együtt, ő 6 hónapja Londonban dolgozik. Jelenleg külön lakunk, mivel én itthon maradtam. Eddig nem tudtam kimenni,mert nem fértünk volna a lakásban. Most van hely, de azt mondja hogy majd januárba menjek. Nekem itthon van munkám, de 120 km távra s rengeteget ingázok. Itthon n 190-220 körül keresek. Ő odaki ftban kb 300at kap. Anyagilag nekem nem biztos h teljesen megérné kimenni, de én vele szeretnék lenni. Én feladnám a munkám, de ő azt mondja várjak. Választás elé állítotam hogy döntse el hogy vagy kimegyek hozzá s együtt leszünk, vagy szakítsunk mert ez így nem kapcsolat hogy 2 havonta találkozunk egy hétre s akkor is csak éjszaka mert én szabadnapot nem kapok. Ő nem mondja azt hogy menjünk szét, sőt..hogy velem akar lenni,de legyek türelmes. Ti mit tennétek? Inkább szakítanátok, s ha fájdalmas, inkább arra gondolnátok hogy az idő megoldja s mki menjen a maga utján, vagy inkább várnátok ismét türelemmel, vagy kiszabnátok hogy vagy kimehetek vagy vége és nincs tovább?

25 L.


2013. okt. 6. 14:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Na, ezért nem mentem én ki külföldre dolgozni, pedig lett volna lehetőségem. Nekem a szerelem többet ért annál. (Lehet lepontozni.)
2013. okt. 6. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

1

Hát az én párom meg igenis kiment. És pont azért mert fontos vagyok neki és biztosítani akarja az életünket. A mi szerelmünk érdekesmód bírja már egy éve és nem azért mert nem fontos nekünk a szerelmünk. Épp azért tartok ki mellette mert fontos. Szar meg hiányzik, de tudom hogy így sokkal jobb életünk lehet.

Én biztos nem szakítanék, mert annál rosszabbat h többé nem lehetek vele együtt, el nem tudok képzelni. Várnék, de azért megkérdezném h miért és megbeszélném a dolgokat.

2013. okt. 6. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha van egy végcél, amit látsz vagy láttok..h pl x idő múlva ő haza jön, mert gyűjtött akkorra elég pénzt vagy hasonlók..akkor ki lehet bírni. De ha még fogalmatok sincs arról, h mi lesz a vége sztem csak időpocsékolás..mert szép lassan bele fáradtok ebbe az egészbe. Valakinek menni kell, én akkor hagynék itthon egy 190ezret fizető munkát, ha úgy érzem azzal a férfival akarom leélni az életem! Szóval érted mire célzok...nagyol jól keresel itthoni viszonylatba.... Te hogy érzed? Tudnál nélküle élni?
2013. okt. 6. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

#2: (#1 vagyok) ti akkor mióta voltatok kapcsolatban? Az igazsághoz ugyanis hozzá tartozik, hogy amikor ezt a lehetőséget ajánlották nekem, akkor még csak pár hónapja tartott a kapcsolatunk. Az meg valljuk be, nem kapcsolat, ha mittudomén évente háromszor láthatod a párodat, és csak arra vársz, hogy majd X idő múlva talán rendesen együtt lehess vele.

Persze, mondom, nyilván más 2 és fél év után, meg más 2 és fél hónap után.

(Igen, ismételten lehet fújolni meg lepontozni, hogy milyen lúzer vagyok, hogy képes voltam egy jól fizető álláslehetőséget kihagyni egy kezdődő kapcsolat miatt.)


Egyébként: szerinted én nem azért maradtam itthon, mert fontos nekem? Ugyan nem keresem degeszre magam, de van egy felfelé ívelő karrierem (amit mondjuk szintén hülyeség lett volna feladni), és habár nem vagyok gazdag, de nem nyomorgunk, és úgy gondoltam, többet ér az, hogy rendes kapcsoaltban éljen, és ne szenvedjen a távollét miatt.

2013. okt. 6. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!