Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon kívántam barátnőmet de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon kívántam barátnőmet de ő nemet mondott. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Már 5 napja nem volt szex és ma nagyon megkívántam.

Elkezdtünk smárolni, elég kemény voltam aztán bejelentette, hogy neki most nincs kedve a szexhez. Nem tudtam rávenni semmivel. Nekem ez tök rosszul esett így inkább hazajöttem.

Olyan nagy elvárás, hogy lefeküdjünk néha? Lehet nem is szeret? Nekem kéne majd keresni ezután?

22/F (22L a lány)


2014. febr. 6. 16:22
 1/9 menta34 ***** válasza:
Nincs épp meg neki?:)
2014. febr. 6. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
51%

"Mit csináljak?"


Örülj neki, hogy van csajod, akivel legalább csókolózhatsz, bazđ+!

2014. febr. 6. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Recskázz.
2014. febr. 6. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

"szevasz!

hozd ide a barátnődet!! aztán, küldd el a p***ba eeeeeeel!!" Bauxit tudja :D

2014. febr. 6. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

1 hete múlt el neki szóval nincs meg neki.

Legalább kamuzná azt, hogy fáj a munkától a háta akármije.

2014. febr. 6. 16:34
 6/9 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy felfázott. R.ohadt fájdalmas tud lenni. Akkor én se tudok együtt lenni párommal, bármennyire is szeretném :S.

21N

2014. febr. 6. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 menta34 ***** válasza:
Kérdező az nem merült fel, hogy kézzel-szájjal lenyugtasson?:)
2014. febr. 6. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
ez is egy olyan csitri, aki azt hiszi, hogy a szex jutalom a férfinak
2014. febr. 6. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
57%

"Hogy lefeküdjünk néha"?? 5 nap azért nem olyan sok idő, mi az hogy néha?? Te hülye vagy? Iszonyú bunkóság volt ezért otthagyni, nem hogy neked kéne keresni, hanem kérj bocsánatot. Ha rendszeresen van szex, csak most nem volt kedve, akkor kussolj.

Ezt mondom úgy, hogy imádom a szexet és az én barátomnak sincs annyiszor kedve, mint nekem, ami nyilván frusztrál, de hogy ezért otthagyjam, az durva lenne.


Egyébként: lehet, hogy nyomós oka is volt rá: szar napja volt, megvan neki, folyása van, nem frissen fürdött stb stb. Ezeket szépen óvatosan meg lehet tudakolni. Vagy csak nem volt kedve épp.


Nem lennék a barátnőd.


23L

2014. febr. 6. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!