Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van két srác. Mindketten...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van két srác. Mindketten odavannak értem, de egyik sem akar párkapcsolatot. Viszont úgy érzem elfognak veszíteni, amit később megfogok bánni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2014. febr. 6. 21:32
 1/4 anonim ***** válasza:
vegyél vissza az egódból!
2014. febr. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Semmit ne tegyél, de előbb szerintem nőlj fel, nem kell még kapcsolat, úgyérzem, még fiatalka vagy:)
2014. febr. 6. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 robifiu ***** válasza:

Szerintem te sem akarsz igazi párkapcsolatot.

Ebből indulj ki!

A rajongás lehet,hogy alább hagy,de a szimpátia(vonzalom,barátság? nem fog elmúlni.

2014. febr. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ez több, mint rajongás. 1 éve lett vége 3 évig tartó kapcsolatomnak. Készen állok egy párkapcsolatra, mert ez a barátság extrákkal nem elég..csak egyszerűen nehéz kiigazodni a férfiakon.
2014. febr. 6. 22:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!