Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek miért csinálta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért csinálta ezt velem? Mit tegyek? Van még szerintetek remény h újból összejöjjünk?

Figyelt kérdés
Mielott osszejottem a baratnommel, megallas nelkul mar akkor ís azt mondogatta nekem h neki mar mennyire kellene egy pasi, milyen jo volna mar rendesen kapcsolatban lenni valakivel stb. kb. 1 honappal az utan h osszejottunk volt egy beszelgetesunk h o meg nem teljesen szerelmes belem stb. de en ezt megertettem, mindenhez ido kell, nem sokkal kesobb azt mondta h most mar biztos benne h szeret, ekkor nagyon meg is orultem. mar tobb mint, 2 honapja egyutt voltunk. (de eleg keveset talalkoztunk sajnos) a mult heten megbeszeltunk, hogy szombaton vegre egyutt leszunk, még csutortokon is tisztara oda volt meg vissza h vegre talalkozunk es pentek delutan, mint a derult egbol villamcsapas szakitott velem, azzal az indokkal h o nem tud engem ugy szeretni ahogy kene, neki most meg lehet nem is kell kapcsolat, o most nem lat semmit tisztan neki most ido kell gondolkodni h mi legyen.en normalisan lesokkoltam, hmost mi is van valojaban... en komolyan mindent megtettem erte, jobban szerettem mint barki mast ezen a vilagon, amikor tudtam csak kedveskedtem neki es egyszer csak ez lett belole es foggalmam nincs miert...
2014. febr. 6. 22:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Tipikus hülye p*csa, aki azt se tudja, hogy mit akar.
2014. febr. 6. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

jól átvágott a palánkon....


ha lenne is esély összejönni vele(de szerintem nincs),akkor is annyi tartásod legyen, hogy többet szóba se állsz vele!

2014. febr. 6. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Híreszteld el ,hogy sikerült megfektetned, és hogy nagyon szar volt az ágyban.
2014. febr. 6. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
figyu, beszélgess vele kicsit..engem is nagyon átbaszott egy csaj.. egy bábú voltam..de letisztáztuk.. és ezt kell neked is csinálni
2014. márc. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!