Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van itt még olyan nő, akit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt még olyan nő, akit soha nem szeretett egy férfi sem igazán?

Figyelt kérdés
Ti hogy tudjátok ezt feldolgozni? Igyekszem hinni a kapcsolatokban, de nem hiszem, hogy találnék olyat, akivel működne.

2014. febr. 7. 01:15
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
En csak azt hittem hogy nagy szerelem,de nagyot tevedtem!
2014. febr. 7. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Legalább a "nagy" része igaz volt. :)
2014. febr. 7. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Nem hogy igazán nem szerettek még, de azt hiszem sehogy sem.

Nem tudom hogy lehet feldolgozni. Nekem nem nagyon megy.

2014. febr. 7. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Nehéz olyat találni, aki igazán szeret. Én sokáig azt hittem, hogy többen is voltak már szerelmesek belém, de aztán a mostani barátom megmutatta, hogy milyen is az, amikor TÉNYLEG szeret valaki. :) Sok szerelem az illetőről szól, nem is arról, akit szeret (értsd: a saját vágyait és a belső világát vetíti a másikra, nem pedig mindenestől szereti önzetlenül).


Higyj a szerelemben, megtalálhat téged is! :) Sok szerencsét, tudom hogy nem könnyű igazi társat találni...

2014. febr. 7. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

A röhej, hogy vagyunk ilyenek mindkét nemből, akit a másik nemből még senki nem "tisztelt meg" ezzel, és még csak nem is találunk egymásra...



U.I. Mielőtt az üzenethuszárok letámadnának, én pont nem nő vagyok!

2014. febr. 7. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Kérdező, mi a különbség szeretni és igazán szeretni között ?
2014. febr. 7. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Nem hogy nem szeretett, de még csak nem is kellettem. :/
2014. febr. 7. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Szeretni sok embert lehet. De őszinte szeretet/szerelem alatt azt értem, hogy kitartunk a másik mellett jóban-rosszban és nem az önző vágyaink vezérelnek. Nem vetítünk rá egy képet, ami nem létezik, hogy aztán később megállapíthassuk, hogy nem is olyan tökéletes.
2014. febr. 7. 15:53
 9/17 anonim ***** válasza:
Szeretni, igazán szeretni, nagyon igazán szeretni, ne a szavakhoz ragaszkodj görcsösen.. Mi az hogy igazán szeretni ? Szeretett téged már férfi ? Akinek jó a közelsége, akinek az érintésétől is mosolyra derülsz, akiért alig várod hogy vége legyen a munkaidődnek stb. Aki érdeklődik irántad, nem csak ágy alapján, ami egyébként lényeges egy jó kapcsolatban. Hogy neked mint jelent az, hogy téged szeretnek , azt te tudod. Van, aki azt szereti, ha megalázzák, van aki hogy felmagasztalják, van aki a szereti ha megdicsérik, van aki nem, stb. Igen. Volt akivel lefeküdtem és többé nem is láttam. De igazán szeretett, neki akkor pontosan az volt az igazán szeretés. van aki a férjem volt évekig, mégsem szeretett igazán, mert azt szerette volna, hogy megverhessen naponta. El is váltam tőle. Magadról tudj, és akkortól tudod hogy kivel szeretnél viszonzott szerelmet.
2014. febr. 7. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Igyekszem hinni a kapcsolatokban, - nem jobb lenne tudni hogy milyen tulajdonságokkal rendelkezzen megközelitőleg az a férfi, akivel lenne holnapotok és holnaputánotok is ?
2014. febr. 7. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!