Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Dobjam a biztosat a bizonytala...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dobjam a biztosat a bizonytalanért?

Figyelt kérdés
4 hónapja vagyok együtt a barátommal, de már a kapcsolat az elején halálra volt ítélve,az exe szemétkedett velem a srác miatt 2 honapon keresztül,főleg,hogy egy suliba járunk, meg akart verni de nem tette meg,mindenkit rám haragitott stb stb..A barátom meg lusta és pesszimista,ahelyett,hogy munkát keresne eltüri,hogy anyuci meg apuci eltartja és nem csinál semmit egész nap..Semmihez sem.tud hozzászolni, lassan már csak hétvégén találkozunk mert neki az a kikapcsolodás,hogy a gépen játszik.. Ha elmondom mi bánt meghúzza a száját..De a szexre arra van ideje csak én már azt se akarok vele..Àllandöan lesz*r mindent és pesszimista, a 4 hónap alatt egyszer se voltam hű de boldog..Nekem ez már nem jó és kezdek is más fiú miatt kiszeretni belőle, és nem is szívesen vagyok vele mert egész nap ki se mozdulunk..Van egy másik fiú, aki dolgozik szal nem otthon log egész nap..Mindenről lehet vele beszélgetni,optimista,mindig megnevetett és amikor vele vagyok akkor előjön belőlem az igazi énem,aki optimista mindig nevet és mosolyog,meg kezdem ugymond megszeretni...Tervezem,hogy kidobom a jelenlegi barátom mert megigèrte változtat de a 3 hét alatt semmi se változott.. Csak félek ha összejövök a másik sráccal akkor kitudja,hogy jàrok vagy nem is tudom, félek az "ismeretlenbe "belevágni...
2014. febr. 7. 09:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Akk ne ugorj bele az ismeretlenbe, de azért a s-art azt hagyd ott!
2014. febr. 7. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Dobd. Érett kapcsolatban érdemes lenne megoldani a problémát, de ez - bárhonnan nézem - nem az. Nem is vagytok együtt régóta, össze se kellett volna jönnötök. Bizonyára csak a vonzalom tartott össze, de hát neked már szexre se kell a srác. Jobb lesz nektek külön. Ő összejön a volt barátnőjével, te ezzel az új sráccal.
2014. febr. 7. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
már boccs, de akár van új hapsi, akár nincs, akkor is dobni kéne ezt a pancsert
2014. febr. 7. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
lapát a mostaninak, az ismeretlenbe meg ne félj belevágni. max rájössz, h nem az igazi, és? nem te leszel az első..:)
2014. febr. 7. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Dobd a mostanit. Mondjuk ha akarna állást keresni, de nem talal, akkor nem lenne korrekt csesztetni. De mivel írod, hogy nem törekedik, lapátra vele. Adj esélyt az újnak.
2014. febr. 7. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok neked.
2014. febr. 7. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem is tudtam hogy van barátnőm oO
2014. febr. 7. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nálam ez nem is lenne kérdés... A mostani kapcsolatod sehogysem jó, azt mindenképp dobni kéne.

A másik hogy előre sohase tudhatod mi lesz a kapcsolatból, lehet hogy 2 hónap, lehet hogy 2 év, és lehet hogy egy élet... Ettől nem szabad félni, bele kell vágni, és majd kialakul :)

Ráadásul a leírásod alapján ez az "újfiú" egész jól illik hozzád :)

2014. febr. 7. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Pár gondolat...

- Nálam egy kapcsolat nem elvi elhatározásból jön létre (vagy megy tönkre), hanem érzelmekből.

- Aztán az ex kavarhat úgy, ahogy neki tetszik, ha valakit szeretek, ilyennel nem tudják elváálasztani tőlem.

- Milyen kapcsolat az, ahol minimálisan sem lehet egymással smemit megbeszélni, és a gép fontosabb, mint a barátnő?

- Ha ennyire taszít, hogy bármit megteszel, csak ne kelljen találkozni vele, akkor mi a lófrancért vagy vele?


Igazából itt veled is nagyon nagy bajok vannak.

2014. febr. 7. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
dontottem.vegleg kidobtam :-)
2014. febr. 7. 23:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!