Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Maradjak. Barátomm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Maradjak. Barátommal vagy inkább a másik fiút válasszam?

Figyelt kérdés
Jelenlegi barátom nem dolgozik meg nem is akar hogy látom,jobb az neki ha anyja meg az apja mindent megvesz neki és. segge alá tolnak egész nap otthon.van.Mostanság már engem is lesz*r pedig mindig próbálok uj dolgokat hozni a kapcsolatba de elküld haza mert ő játszani akar meg egyik pillanatba szakitsunk másik pillanatban ne... Nem lehet vele semmiről beszélni hiába hozok fel bármilyen témát mert semmihez se tud hozzászolni.alig találkozunk mert neki semmi se jó,meg azt mondja,hog férfiból van kell neki a szbadság...Pedig megadom neki a haverjaitól se tiltom el nem találkozunk mindennap meg.nem.is volt 5 hónapnàl hosszabb kapcsolata...A másik srác ugyanugy 21 éves mint a barátom,el lehet vele mindenről dumálni,jobban törödik velem mint a barátom.A barátomnak elmondom mi.bánt nézi a tvt azt meghúzza a száját..Ez a srác rendesen dolgozik , jól el vagyok vele,megért. meg sok mindenben hasonlotunk..Egy hibája van,hogy ritkán de akkor elsziv egy vicces cigit..Komolyabb mint az én barátom meg volt neki is másfél éves kapcsolata ahogy nekem.is.. Nem tudom mit tegyek de a másik srácra többet gondolok meg kezdek rá másképp tekinteni..
2014. febr. 2. 21:30
 1/4 anonim ***** válasza:

A mostanival nem vágy boldog, számítson vele

A másikkal meg majd meglátod hogy alakul

2014. febr. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nincs ezen mit gondolkodni, az első az felejtős, egy percemet nem áldoznám rá. 1-1 vicces cigi meg ha nem rendszeres nem a világ vége... fiatalság, bolondság...
2014. febr. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
a jelenlegi barátod semmit nem tesz hozzá a kapcsolatotokhoz. Szimplán kényelmes neki veled lenni, más nemigen tartja meleltted, 1 percet sem küzd azért hogy maga mellett tartson. Lehet régen nem ilyen volt, de most biztos, hogy nem érdemel meg téged. Én is a másik srácra szavazok
2014. febr. 4. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A mostani barátod felejtős szerintem. Az új srác jobbnak tűnik. Szakíts az elsővel, és mehet a menet a másodikkal. Vagy ha vele sem vagy elégedett, akkor keress egy harmadikat, aki nem szív semmit, mégis jó fel, melózik, és törődne is veled. (vagyunk páran ilyenek :)
2014. febr. 4. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!