Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vonatkozik a viszonzatlan szerelemre is?

Figyelt kérdés

nemtudtam melyik kategóriaba irjam de ide.irtam vegulis:3


A kerdesem: Vannak ez a motivációk hogy.soha ne add fel, stb stb. Mivan ha nekem 'Ő az álmom'? Ilyenekre.is vonatkozik?


2014. febr. 7. 15:47
 1/6 anonim ***** válasza:
nem
2014. febr. 7. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
de
2014. febr. 7. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem.

Hiába törnéd magad harcolnál ha nemet mond.Ilyenkor tovább kell lépni

2014. febr. 7. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
de
2014. febr. 7. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
hitesd el magaddal hogy ő oda fog menni hozzád és talán találán kis esélyel nagyin ficsivel, de ez enyhíti a haldoklást bár az első 3 honapba még nem
2014. febr. 7. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Életemben már több férfi álma "igazija" voltam, akiket soha nem tudtam volna szeretni. Elég szomorú lenne, ha életük végéig rám várnak, miközben én boldogan élek a férjemmel.

Én is örülök, hogy végül feladtam az első nagy szerelmem, mert így visszagondolva borzalmas páros lettünk volna, soha nem tettük volna egymást boldoggá.

Értelmetlen álmokhoz nem szabad ragaszkodni.

2014. febr. 7. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!