Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok és pasik, voltatok már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok és pasik, voltatok már úgy, hogy egyszerre két fiú/lány is érdekelt téged és akartál velük lenni, de nem tudtad, hogyan döntsél? Ha igen, mi lett a vége és hogyan oldottátok meg ezt a helyzetet?

Figyelt kérdés

Nem kell máris szexre gondolni, hogy le is fekszetek mindkettovel. Hanem, hogy mindkettő vonz téged, kedveled oket, de választani kell. Hogyan?

Lány22


2013. júl. 14. 13:30
 1/10 anonim ***** válasza:
Válaszd a másodikat, mert ha az első igazán tetszett volna, nem lenne második. :P :D
2013. júl. 14. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Többször voltam már úgy, hogy egyszerre két vagy három lány is érdekelt. Mindegyiknél végiggondoltam, mennyire illenének hozzám, melyiknél érezném a legjobban magam. Nem feltétlenül a szépségük szerint választom őket, hanem érettségük és kedvességük szintjén. Így azt választottam, aki a legkedvesebb volt velem, és akin látszott, hogy érdeklem is.
2013. júl. 14. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 schocko ***** válasza:
Egy időben négy is volt egyszerre...
2013. júl. 14. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Mindketto pasit egyszerre ismertem meg. az egyikkel elkezdtem talalkozgatni, nem mondthatnam, hogy járunk még..vagy én nem is értem az egészet..Viszont nem tudok nem gondolni a masikra és megígertem neki, hogy mint haverok talalkozhatunk, de nem tudom...ááááá
2013. júl. 14. 13:36
 5/10 A kérdező kommentje:
De akkor ahhoz, hogy tudjak választani meg kellene személyesen is ismernem a másodikat nem? Mert így nehéz donteni....
2013. júl. 14. 13:38
 6/10 anonim ***** válasza:
39%
Járogass az egyikkel egy kicsit, megunod, dobod, aztán összejössz a másikkal...
2013. júl. 14. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem biztos, hogy a második fog rám addig várni...Szornyu :D Mar csak rohogok ezen a helyzeten, mar sirhatnékom sincs...Néha azért jo volna, ha az ember elore tudna, hogy az a lépés, amit tesz jo vagy rossz a jovobe...
2013. júl. 14. 13:42
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Az a srác lesz a nyerő, akire elalvás előtt gondolsz, vagy amelyikkel álmodsz ;)
2013. júl. 14. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Az is mindig változik...Most a másodikra gondolok...Mivel vele irogattam ma és az elso meg ma csak egy sms-t kuldott, hogy ma nem tudunk talizni és azota se írt...
2013. júl. 14. 23:36
 10/10 anonim ***** válasza:
velem is hasonló helyzet volt, én azt választottam aki először lépett felém komolyabban...azóta is nagyon boldogok vagyunk együtt, a másik pedig jó haverom lett :)
2013. okt. 4. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!