Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom mit tegyek, bár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mit tegyek, bár nagyon izgat a pasi! Miért van ez nálam?

Figyelt kérdés
Pár hónapja megismertem egy férfit szinte szerelem volt első látásra ő 45 én 39.Bár mindenki azt mondta elment az eszem amikor meglátták!De én úgy vagyok vele nekem kell,hogy tetszen.Magas 198 cm hatalmas nagydarab testépítéssel foglalkozik félhosszú sötét haja van és első ránézésre úgy néz ki mint egy vad barbár,bár elég riasztó a külseje de engem valamiért vonz!Másokkal mogorva és távolságtartó,de engem imád és teljesen másképp viselkedik,figyelmes,gyengéd,odaadó!Bár még az ágyjelenetig nem jutottunk,bevallom miattam,egy kicsit tartok tőle,nem félek csak azért bennem van,hogy ő csak 138 kiló izomkolosszus én meg 57 kiló vagyok!Biztosított róla,hogy soha nem okozna nekem fájdalmat és imád,de azért csak tartok egy kicsit tőle,pedig nagyon kívánom őt!Elmondtam neki őszintén és megértő volt azt mondta vár hiszen nem akar ő nekem esni,de nem tudom mi tévő legyek,hogyan győzzem le ezt a gátlást,hagyjam magam és bízzam magam rá?Nem tudom.Nekem volt egy 8 éves kapcsolatom elötte ami eléggé rossz volt neki is volt egy 4 éves kapcsolata!A barátnőim csak úgy csúfolják,hogy Conan a barbár és már bosszant,hogy gúnyolódnak!De mégis szeretem,de azt is tudom nem várathatom sokáig!Nem vagyok már tini,de esküszöm úgy érzem magam amikor a közelemben van!Állandóan ölelget szinte el sem enged,ami még zavar benne,hogy rettentően féltékeny,bár mondtam neki nincs rá oka hiszen nagyon szeretem őt!
2014. febr. 7. 21:13
 1/4 anonim ***** válasza:

Azta kutya fáját!

Gyúrjál kicsit Te is, és még lehetsz Xéna. :D

Uccu neki, durr bele a szexbe!

2014. febr. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Rossz forumra irtal, itt 13-15 eves gyerekek vannak inkabb nulla tapasztalattal.


de szerintem ilyen idösen ne akarj szexelni , gusztustalan.

2014. febr. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát, ha 45 éves korára még csak kapcsolata volt, de családja, gyerekei nem, meg testépítéssel foglalkozik, akkor valami okból nem lehet olyan vonzó a nők számára. Izgató lehet, pláne képzelődni, de a valóságban.....
2014. febr. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem tudom miért lenne gusztustalan 39 évesen szexelni!Agyilag nagyon nulla lehetsz!!45 évesen meg képzeld volt családja és van is gyermeke egy 18 éves fia van!nem azt írtam,hogy csak és kizárólag egy kapcsolata volt hanem elöttem volt egy 4 éves kapcsolata!Miért annyira furcsa ha 45 évesen testépítéssel foglalkozik hiszen nem ma kezdte hanem 19 évesen!
2014. febr. 7. 21:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!