Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hol találhatnék ilyen párt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találhatnék ilyen párt magamnak?

Figyelt kérdés

20 éves fiú vagyok, fél éve költöztem el a szüleimtől.


Gyakorlatilag egész életemben egy barátnőm volt eddig(15-20 éves koromig), négy hónapig együtt éltünk. Most egyedül lakom és elég egyedül érzem magam, szeretném ha lenne valakim.


Nem igazán van kedvem mindenféle lányokkal randizgatni, hosszasan ismerkedni. A legtöbb korombeli lány ki akarja élni magát és bulizni akar, én viszont olyan valakit keresek aki hosszú távon gondolkozik, esetleg hozzám is költözne.


Hol találhatnék ilyen társat? A kocsmákban, szórakozóhelyeken könnyű megismerkedni lányokkal, de ott a legtöbben csak egy kalandot szerettek volna tőlem.



2014. febr. 8. 01:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
ha arról van szó hogy egyedül laksz és még hozzád is költözhetnének, rengetegen rád fognak repülni :DDD
2014. febr. 8. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Hát átérzem a problémát, én is hosszú távon gondolkozom, meg hiányzik a szeretet és azonnal vágyom rá. De ezt így nem fogod megkapni, ha teheted menj bele a kalandokba, próbálj randit szervezni, előbb utóbb fog akadni valaki, és legalább addig sem unatkozol.
2014. febr. 8. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Rakd ki h ingyen haz meg kaja
2014. febr. 8. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
83%
"A hegy csúcsának elérése nehézkes lenne az alaptáborok nélkül".
2014. febr. 8. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Társkereső.
2014. febr. 8. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Először is köszönöm szépen a válaszokat! :)


Volt részem egy-két egyéjszakás kalandban, de őszintén szólva soha nem vonzott túlságosan, én inkább társat szeretnék magam mellé.


Sajnos az a baj hogy türelmetlen vagyok. Voltam pár randin az elmúlt hónapokban, de kicsit erőltetettnek érzem, általában az első találkozásnál érzem hogy nem lesz belőle semmi.. Nem akarok nagyon rágörcsölni a pártalálásra, de jó lenne olyan lányokkal randizni akik hasonlóan állnak hozzá a dologhoz mint én.

2014. febr. 8. 01:44
 7/12 A kérdező kommentje:

Ötös: kicsit ódzkodom az internetes társkereséstől(nem tudom hogy miért), de lehet hogy megpróbálkozom vele..


Köszi mégegyszer a válaszokat, aranyosak vagytok :)

2014. febr. 8. 01:48
 8/12 anonim ***** válasza:
90%

Pedig azért, hogy találj magadnak egy normális lányt, tenni is kell. Hiába vagy te otthon türelmetlen, a tökéletes nő nem fog hozzád becsengetni. Nyilván nem a legalja kocsmákban a saját hányásában fetrengő csajt kell megszólítani... Biztos van valami érdeklődési köröd, hobbid, azon belül próbálj keresgélni. Ha szeretsz sportolni, menj le egy edzőterembe. Vagy menj könyvtárba. Ha szereted és van rá módod vegyél egy kutyát, vidd el kuyasuliba, sétáltasd olyan helyeken, ahol tudod, hogy sok kutyás megfordul.

De egyébként a normálisabb szórakozóhelyeken, kocsmafélékben is megvan az a réteg, akikkel lehet ismerkedni, mert normálisak. Bár elismerem, ott azért nehezebb...

2014. febr. 8. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nyolcas: majdnem minden hétvégén megyek a barátaimmal szórakozni, sportolok, egyetemre járok és dolgozok, de sajnos, úgyhogy viszonylag sok emberrel ismerkedek meg, de a legtöbb velem egykorú lány nem igazán gondolkodik komoly kapcsolatban, ezért is tettem fel a kérdést :)
2014. febr. 8. 02:08
 10/12 anonim ***** válasza:
Azt nem mondtam, hogy könnyű lesz :) És sajnos igazad is van, kevés korodbeli lány van, aki komolyan gondolkozik. De azért szerencsére akadnak köztük normálisak is! És ha csak keseregsz azon, hogy egyik se normális, akkor tényleg sosem fog összejönni. Viszont ha ismerkedsz és nyitsz az emberek felé, akkor előbb utóbb rátaláltok egymásra. És nem úgy kell hozzáállni a dologhoz, hogy ma megismerek valakit, holnap meg már össze is költözök vele. Az meg ráadásul alapból nem is árt, ha minél több embert ismersz meg, minél szélesebb az ismeretségi köröd, annál nagyobb a találati esély.
2014. febr. 8. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!