Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem tudnak a szerelmespá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudnak a szerelmespárok viselkedni?

Figyelt kérdés
Úgy értem most a buszon egy pár mögött és már én érzem magam szarul, mert nem viselkednek Jó én is csak 19 éves vagyok, de undorítónak és másokra zavarónak tartom, amikor egy pár nyilvánosan falja egymást!:s
2014. febr. 8. 09:55
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Engem nagyon idegesítenek,és nem az irigység végett,hanem mert ritka zavaró...legszívesebben felpofoznám őket..jó,lehet ez túlzás.:D
2014. febr. 8. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Én attól kapok idegbajt mikor még cuppognak is mellé
2014. febr. 8. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
#12 Jaj,azt én is utálom,az a halálom.
2014. febr. 8. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Én rendszerint együtt buszozom egy leszbikus párral, akik szinte ott dugnak a buszon, nyalják-falják egymást, és a hányinger kerülget tőle - de nem azért, mert leszbikusok, hetero verzióban is ugyanannyira borzasztó az ilyesmi. Az az egy különbség, hogy rájuk még rájuk se lehet szólni, hogy bocsi, otthon csináljátok, mert akkor meg magukra veszik, hogy biztos a szexuális beállítottságukat szólom le...


Nekem is van párkapcsolatom, mégsem csinálok ilyeneket nyilvánosan, megvan ennek is a helye.

2014. febr. 8. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Ahogy írta valaki, itt is vannak kategóriák.

Egy-egy rövid csók, puszi, összebújás a buszon az irigyeket zavarja csak, mert az aranyos, nekem jó érzés, hogy ők boldogok, de van az a kategória, amit a Kérdező ír, amikor falják egymást a buszon, meg amit többen írtatok, hogy kb. helyben dugnak, az baromi zavaró, frusztráló sokaknak, hülyén hangzik ugyan, de tulképp közszeméremsértés. Azért csinálják valószínűleg, mert - bár életkortól is függ - valószínűleg otthon nem tudják csinálni szülők vagy valami miatt, és nyilvános helyen úgy érzik, nem kíséri őket a szülők tekintete, így szabadon csinálhatják, a másik 100 tekintet már nem zavarja őket... Minket viszont igen.

2014. febr. 8. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
A kultúra hiánya. Manapság mér egy lánynak nem ciki, ha nyilvános helyen végigtapogatják, vagy még tovább is mennek. Mivel a pletyka így is terjed, gyorsabban és nagyobb körben, mint nagymamáék korában, ezért miért aggódjanak, hogy ki látja őket? Ja, és egy lány még akkor is talál párt magának, ha a pasik tudják, hogy pár hónapja még XY a buszon a szoknyája alatt turkált, mert akkor azzal járt.
2014. febr. 8. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Én is egyedül vagyok, bennem is van egy kis irigység, de amikor én is szerelmes voltam és volt párom, én kifejezetten engem is zavart, ha falni akart, én nem hagytam. Ha szerelmesek, az csak két emberre tartozik, jelen esetben nem az egész buszra. Szerintem is zavaró :D
2014. febr. 8. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
ezt nem a friss szerelmesek csinálják,hanem csak a gyerekek. szerintem 50évesen is vannak új szerelmes párok de ők nem gondolom,hogy csinálnának ilyet. ez csak az idióta tinikre vall.
2014. febr. 8. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
18-as: én bőven láttam már 40-60 (!!) közötti párokat, akik egymás torkában matattak 20-30 percen keresztül, közben fogdosták egymást, mindezt tömegközlekedési eszközök kellős közepén. Ez nem a tinik jellemzője, hanem a primitív, alulkulturált embereké - ez pedig kortól független.
2014. febr. 8. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!