Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit illik? Hogyan kell viselke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit illik? Hogyan kell viselkedni?

Figyelt kérdés
19 éves lány vagyok. Sosem volt még komoly kapcsolatom, éltem az életem, szinte csak fiú haverok-barátok voltak, mindig fiúk körében voltam, valahogy jobban kijöttem velük,mint a lányokkal. Sok pasim volt, de soha nem olyan komoly. Olyan igazi érzelmes, szerelmes kapcsolat, ez idáig.. Pár hete megismerkedtem egy 22 éves fiúval, és már most féltékeny vagyok mindenkire aki még csak beszél is róla, állandóan rá gondolok, reggel 5-órakor már hív, úgy fekszem le, hogy rá gondolok, messze még a hétvége de nagyon várom hogy lássam, de úgy izgulok hogy nagyon, pillangók a gyomorba, próbálok nyugodtan tűnni a telefonba is, de már olyan ideges vagyok hogy dadogok pedig nekem eddig egy pasi se okozott ilyen félelmet, nem is érdekelt kivel hogy beszéltem.. Én nagy pasifalóként vagyok elkönyvelve, ő meg nagyon nagy nőcsábászként, most viszont mindenkit töröltem a netes oldalakról akivel ismerkedtem, beszélgettem, egyszerűen ott tartok, hogy nekem Ő kell és kész. És ezzel Ő is így van. Csupán van néhány dolog amitől tartok.. Jópár év alatt kb. 6 x aludtam együtt csávóval, soha nem fürödtem együtt senkivel, meg azt sem tudom mihez hogy álljak hozzá hogy jó barátnő legyek.. Értelmes kommenteket, és segítséget szeretnék kérni, már ez is nagy dolog hogy leírtam, mert nehéz bevallanom, hogy annyira összevagyok zavarodva azt sem tudom mit tegyek, mikor mit hogyan, jaajjjj.. Na de remélem lesz olyan aki segít, esetleg magánba is írhattok, köszönöm előre is.
2013. nov. 6. 11:18
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Azt illik, ami jól esik nektek. Jön minden magától, ne agyalj és kreálj problémákat. Csak magadat add.
2013. nov. 6. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
biztos remek kapcsolatnak nézel elébe, ha ezt nem tudod a pároddal megbeszélni. gratulálok.
2013. nov. 6. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Ne izgulj.Ahogy látom értelmes pasi.Ő tudja a dolgát.Majd irányít.
2013. nov. 6. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Második kommentelő! Mi lenne hogy ha a lenézésed helyett inkább elhalgatnál? Nem a te és a hasonlóak hatalmas szaktudására vagyok kíváncsi, hanem értelmes, felhasználható válaszokra! Nem tetszik lapozol!

2/3 Tényleg értelmes pasi, és igen, eddig irányít is, csak én félek attól hogy elrontom..

2013. nov. 6. 11:22
 5/19 anonim ***** válasza:

Nem lehet elrontani.

De konkrétan mit is szeretnél tudni?

2013. nov. 6. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Hmm. Hogy mi az ami soknak számít, hiszen a kapcsolat elején vagyunk még nagyon. Például, mint írtam, soha nem volt ilyen szeretetdús kapcsolatom, azt sem tudom én mikor lépjek.. Nem tudom hogyan kell viselkedni, fogalmam sincs hogy írjam le bővebben.. Konkrétan tanácstalanul vagyok, és azért írtam le a kérdést, mert velem ellenben neki már volt komoly kapcsolata, de én nem fogom neki azt mondani hogy áá bocs haver halványfing*m nincs mit illik mit nem, elmagyaráznád? Nem akarok kis butuskának tűnni, mindig feltalálom magam, csak most kicsit ijesztő nekem, hogy ennyi idő után van valaki aki passzol teljesen, nagyon tetszik, és én a szabadsághoz vagyok szokva, kötetlenséghez, ahhoz hogy azt és akkor teszem amikor akarom, legyen szó bármiről. Nekem kidob valamit az agyam és én késztetést érzek, hogy azt úgy csináljam is meg. De hát egy kapcsolatban gondolom nem úgy működik hogy rámjön az öt perc, és pl. a lovammal elmegyek 2 napra, mert nekem ilyen napom van, vagy én pénteken unatkozok itthon, és kimegyek a haverokhoz .. Olyan hülyén hangzik leírva, pedig agyban meg fusztrál :D
2013. nov. 6. 11:32
 7/19 anonim ***** válasza:

van lovad??

am értelek

2013. nov. 6. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
én az ilyesmiket a párommal beszélem meg, azér hívják párodnak.
2013. nov. 6. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Igen, van két lovam :)
2013. nov. 6. 11:43
 10/19 anonim ***** válasza:
Akkor vidd el lovagolni :)
2013. nov. 6. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!